IŽIVLJAVALI SE NAD ČOVEKOM, NJEGOV SIN SVE GLEDAO: Snimak brutalnog napada u predgrađu izazvao buru u Rusiji (VIDEO)
GLAVNA vest u ruskim medijima je brutalan napad na čoveka sa detetom u predgrađu Moskve Nova Vatutinka.
Foto: Printscreen/TV Zvezda
Iživljavanje grupe mladića nad nedužnim čovekom je snimljeno, i izazvalo je buru na društvenim mrežama u toj zemlji.
Napad četvorice muškaraca na čoveka i njegovog maloletnog sina se dogodio sinoć, a kako se vidi na snimcima, otac i sin su pokušali da pobegnu od grupe mladića koja je krenula za njima.
Četvorogodišnjem dečaku su udarili šamar, dok su oca tukli pesnicama i nogama.
Napadnuti muškarac je rekao medijima da je jedan mladić imao nož.
Moskovska policija je privela sve napadače, a za sada nema informacija o razlogu iživljavanja nad čovekom i njegovim detetom.
BONUS VIDEO: UZNEMIRUJUĆ VIDEO - Talibani snimili kako likvidiraju šefa policije
Preporučujemo
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
NEMA DOVOLjNO NAFTE: Prestonica i zapad države BEZ STRUJE - milioni u mraku! Kolaps elektro-mreže u Kubi
MNOGI stanovnici ove države svakodnevno se suočavaju sa nestankom struje koji traje 20 sati ili duže.
03. 12. 2025. u 20:26
Komentari (0)