Politika
BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
Tenis
MEKINRO: "Samo Siner ima veće šanse za titulu na Vimbldonu od Đokovića!"
23. 06. 2026. u 18:21
Fudbal
Mesi pitao hrvatskog fudbalera: "DA LI SI NORMALAN", on kaže: "Ugasio sam ga!"
23. 06. 2026. u 16:05
KAKAV TRANSFER: Superligaš spaja nekadašnjeg ljubimca "grobara" sa miljenikom "delija"!
23. 06. 2026. u 10:49
DžoniSvetac
18.11.2021. 08:41
Debilizam , tražiš od nekoga da iseče granu na kojoj sedi i da upadne u duboku vodu ,jer si i ti sam u toj dubokoj vodi ! Umesto da se potrudiš i ti popneš na tu granu!!!
pedja
18.11.2021. 08:49
"Kupujte kod nas, nemojte kod drugih!"
Mikiboy
18.11.2021. 09:16
Poljaci su bili tako fini dok nisu usli u malo para.Sada odjednom izigravaju neku vaznu naciju.
buki
18.11.2021. 09:50
Ostali tokovi gasa preko otcepljenih sovjetskih republika treba i dalje da rade, a samo Severni tok2 koji isključuje neprijatelje Rusije, treba da se blokira?!? Licemeri, koji bi i dalje da ucenjuju Ruse i bez ikakvog ulaganja zarađuju veliki novac na ruskom trudu i radu. Samo Ukrajina ima 3 milijarde dolara godišnje od distribucije ruskog gasa, a ko zna koliko još zarađuje Poljska i mali pribaltički Hitlerovi saveznici. Samo da za nekoliko godina proradi gasovod za Kinu preko Mongolije, posmrzavaćete se kao zečevi i molićete Ruse da puste bar malo gasa bilo kojim tokom. Daće Bog da se fašisti tresu i cvokoću.