ŠEŠELJ OGOLIO PICULIĆE: Kandidati blokaderskog pokreta su iz antisrpskog miljea
22. 06. 2026. u 23:20
22. 06. 2026. u 23:20
22. 06. 2026. u 22:47
22. 06. 2026. u 17:08
23. 06. 2026. u 04:00
23. 06. 2026. u 02:48 >> 02:53
22. 06. 2026. u 21:23
Srb
27.11.2021. 19:54
Istina je, Rusija je veca pretnja od muslimanskih "terorista" kojima ste unistili drzave i privredu, pa sad lutaju svetom kao beskucnici i sanjaju osvetu. Ali i VB je veća opasnost po Rusiju od islamista. Razlika je u tome što Rusija moze da zbriše London sa karte sveta, i niko ni prstom ne bi mrdnuo. SAD pogotovo. A VB ne moze da zbrise Moskvu. To njih boli.
Aco
27.11.2021. 22:44
Pa gde ce vecih ekstremista od vas??Ruska vojska u svojoj zemlji a vasa po citavom svetu.
građanin Cane
27.11.2021. 23:34
Rusija ima sve što joj treba, pa i preko. Njima ne treba tuđe da bi živeli dobro. Britanija je imperijalistički navikla da osvaja tuđe. Englezu je veći jed kad nekog ne može da kinji nego amerikancu. Amerika je bila uzor do rata u Koreji. Ovo pokazuje da je zapad sve truliji i da ne podnosi uspeh drugih. A Kina mudro radi i čeka svoje doba.