PANIKA U DANSKOJ: Zaraženi novim omikron sojem bio na koncertu kojem je prisustvovalo 1.600 ljudi
OSOBA zaražena novom omikron varijantom korona virusa bila je u subotu na velikom koncertu, saopštila je Danska uprava za sigurnost pacijenata.
Foto: Depositphotos
Osoba je bila jedna od 1.600 ljudi koji su u subotu prisustvovali koncertu danskog di-džeja Martina Jensena u gradu Alborgu na severu zemlje.
Danska je već potvrdila četiri slučaja nove omikron varijante, a svi su bili u Južnoafričkoj Republici.
Portparol Danske uprave za sigurnost pacijenata nije mogao da proveri da li je zaraženi posetilac koncerta bio na putu.
(Indeks.hr)
PREMINUO SLAVNI GLUMAC: Vest potvrdila državna agencija, bio je miljenik mnogih generacija
GLUMAC Homajun Eršadi preminuo je u 78. godini nakon borbe sa rakom.
12. 11. 2025. u 16:25
SAD IZDALE GENERALNU DOZVOLU DO APRILA: Odlažu se sankcije ruskoj naftnoj kompaniji
SJEDINjENE Američke Države su danas izdale tzv. "generalnu dozvolu" kojom se privremeno odlažu sankcije Rosnjeftu u Nemačkoj do 29. aprila 2026. godine, objavilo je američko ministarstvo finansija.
29. 10. 2025. u 16:17
PERSONA NON GRATA: "Tijana, šta će Tompson na tvom koncertu?"
"Pa, nikad se ne zna..."
12. 11. 2025. u 11:04
Komentari (0)