PRVI SMRTNI SLUČAJ: Od omikrona preminuo muškarac u Nemačkoj
ROBERT Koh institut objavio je danas prvi smrtni slučaj osobe zaražene omikron sojem korona virusom u Nemačkoj.

Foto: AP
Preminuli je bio starosti između 60 i 79 godina, proizilazi iz dnevnog predlega Robert Koh instituta.
Do sada je u Nemačkoj registrovano 3.198 slučaja zaraze omikron sojem.
To odgovara rastu od 25 odsto u odnosu na prethodni dan.
Preporučujemo

BRITANIJA UVODI ČETVRTU DOZU: O ovoj opciji već razmišljaju i Nemačka i Izrael
23. 12. 2021. u 10:18

OVO SU SIMPTOMI OMIKRON SOJA: Ako ih primetite, odmah se javite lekaru!
23. 12. 2021. u 09:37

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

SRPSKA POSLA: Nikola Jokić zapanjio svet! Vratio se u Srbiju i uradio OVO (VIDEO)
NIKOLA Jokić je najbolji košarkaš planete, ali dajte mu loptu i biće najbolji u svakom sportu. To je pokazao još jednom.
08. 06. 2025. u 08:54

VRTOGLAVA SUMA: Koliku nacionalnu penziju prima Ljiljana Blagojević
JEDNA od naših najistaknutijih dramskih umetnica Ljiljana Blagojević otišla je u penziju, a nalazi se među dvadesetčetvoro umetnika, koji će primaju nacionalnu penziju za doprinos kulturi.
07. 06. 2025. u 11:30
Komentari (0)