GLEDALI KROZ PROZOR I VIDELI ZASTRAŠUJUĆU SCENU: Prvo su počeli "blicevi", snimak iz ruskog aviona se širi društvenim mrežama (VIDEO)
LET avio-kompanije Utair iz ruskog grada Tjumena za jermensku prestonicu Jerevan odložen je zbog požara na motoru, piše RIA Novosti.
Foto: Jutjub/Mkrtič Mkrtčяn
- Avion je poleteo u 7:20, ali je motor eksplodirao prilikom poletanja, čime je put otkazan. Polovina putnika je otišla kućama, dok je drugi avion trebalo da poleti uveče - rekao je rođak jednog od putnika.
Na internetu su objavljeni i snimci požara na motoru. U jednom trenutku, dok se avion uzdizao, vidi se sevanje ispod levog krila aviona.
Informaciju o incidentu su ruskim medijima potvrdili iz uprave aerodroma "Rošino".
BONUS VIDEO: PRVI LET MOTORNE LETELICE - Istorijski podvig braće Rajt pre 118 godina
Preporučujemo
IRANCI LANSIRALI BALISTIČKE RAKETE: "Ako krenu na nas, odsećićemo im ruke" (FOTO/VIDEO)
25. 12. 2021. u 15:15
BOSANAC PRESTIGAO PATROLU POLICIJE U AUSTRIJI: Vozio preko 230 na sat!
25. 12. 2021. u 15:08
Govor koji je trebalo da „zapali“ Ameriku: Iza kulisa obraćanja Melanije Tramp
Sa mesta na kojem su američki predsednici ranije objavljivali ratove ili primirja, Melanija Tramp poslala je ličnu poruku da je nepravedno osumnjičena za nemoral, braneći se od glasina da je Epstin posredovao bračnoj vezi
16. 04. 2026. u 16:48
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)