BOLJE DA IH NAĐE POLICIJA NEGO ŠEŠELJ: Huligani kukavički oštetili prostorije SRS
23. 06. 2026. u 16:41
23. 06. 2026. u 16:41
22. 06. 2026. u 22:47
23. 06. 2026. u 16:05
23. 06. 2026. u 10:49
OPSTAO BI DA NISI BIO POHLAPAN NA DOLARE I NEMACKE MARKE
26.12.2021. 17:19
Zar taj ima obraza, i prica o tome?
Mišo Peć
26.12.2021. 18:00
Da ima pravde Gorbačov je sa rasturanjem SSSR-a istog momenta morao da bude uhapšen i da do današnjeg dana bude u zatvoru a ne danas da on uživa sve privilegije i drži govor šatabi bilo kadbi bilo.
Marko Baleta
27.12.2021. 20:36
Gorbačov je perestrojkom prodao SSSR Zapadu.