STIGAO U KONTEJNERU IZ KOLUMBIJE: U francuskoj luci zaplenjeno više od tone kokaina
PRIPADNICI francuske službe za borbu protiv narkotika carinska služba zaplenili su danas više od tone kokaina koji je stigao u kontejneru iz Kolumbije.
Foto: AP
U izveštaju pariskog dnevnika Figaro se navodi da su policijski izvori u Avru potvrdili da je u istoj akciji uhapšeno nekoliko švercera, prenosi portal France 24.
Francuski mediji podsećaju da je i početkom decembra izvedena uspešna akcija francuske službe za borbu protiv narkotika u kojoj je, u luci Norman, zaplenjena 1,5 tona kokaina u kontejneru koji je bio u tranzitu ka krajnjoj destinaciji.
BONUS VIDEO - SRPSKA POLICIJA U MEĐUNARODNOJ AKCIJI: Zaplenjeno 2,6 tona kokaina, uhapšena 61 osoba u osam država
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
REKORDNA ZAPLENA DROGE: Oduzeto 1,3 tone ketamina vrednog 120 miliona evra u Hongkongu
26. 12. 2021. u 19:52
BILA JE VREDNA 3,16 MILIJARDI EVRA: U Australiji ove godine uništeno 25 tona droge
13. 12. 2021. u 00:09
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
PUTIN NAJAVIO PAKAO ZA UKRAJINU: Odgovorićemo nekoliko puta snažnije
PREDSEDNIK Rusije Vladimir Putin izjavio je da će odgovori Moskve na udare po ruskoj teritoriji biti „uzajamni, ali nekoliko puta snažniji“.
13. 07. 2026. u 17:41
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)