UHAPŠEN ALBANAC U FRANKFURTU: Pokušao da otputuje za Istanbul
ALBANAC, koji je nestao nakon što je odslužio deo kazne zbog saučestvovanja u ubistvu jednog visoko rangiranog pripadnika policije u Albaniji pre dve decenije, uhapšen je na aerodromu u Frankfurtu, saopštila je danas nemačka policija.

Foto: Robert Michael/dpa via AP
Ovaj 42-godišnji Albanac, čije ime nije objavljeno, uhapšen je 31. decembra dok je pokušavao da otputuje za Istanbul, navodi se u saopštenju federalne policije, preneo je AP.
Nemačke vlasti su potvrdile da je uhapšeni bio na međunarodnoj poternici, kao i da su on i njegov otac ubili policajca 2000. godine.
Osuđeni Albanac je pušten uz kauciju u novembru 2017. godine i od tada mu se gubi svaki trag.
Albanac se sada nalazi u pritvoru i čeka da bude izručen Albaniji, saopštila je nemačka policija.
BONUS VIDEO - NEREDI U NEMAČKOJ: Sukob policije i pripadnika "Antife"
Preporučujemo

BERLIN UBRZAO UKIDANjE NUKLEARKI: Nemačka isključila tri od šest poslednjih nuklearki
01. 01. 2022. u 18:26

"TO LICE, TE USNE..." Tramp ponovo izazvao pažnju komentarom o svojoj portparolki Karolin Levit (28)
AMERIČKI predsednik Donald Tramp ponovo je dospeo u žižu javnosti zbog neobičnog komentara o izgledu portparolke Bele kuće Karolin Levit.
14. 10. 2025. u 14:48

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.
14. 10. 2025. u 13:06

GOVORIO SAM "NEMOJ", NIJE ME POSLUŠAO: Hasan prodao kuću, sin mu se kockao - "To su zlatni geni"
“Nemoj to sine, tata je prošao sve”
22. 10. 2025. u 10:27
Komentari (0)