OMIKRON HARA GRČKOM: Devet od 10 zaraženih koronom zaraženo novim sojem
DEVET od deset kovid slučajeva u Grčkoj može se pripisati omikron soju, saopštila je zamenica ministra zdravlja Mina Gaga.

Foto: Profimedia/Ilustracija
Ona je rekla da je 30. decembra omikron činio 82 odsto svih slučajeva, a samo dan kasnije to je bilo 89 odsto, preneo je Katimerini.
S obzirom na povećan pritisak na hitne zdravstvene službe, pozvala je osobe koje su pozitivne na antigenskom testu da ne žure u bolnice kako bi uradili PCR test, već da to pokušaju u domovima zdravlja.
Privatni medicinski sektor trebalo bi da u petak dobije zvanični dopis od vlade kojim se traži da pomognu javnom zdravstvu, rekla je Mina Gaga.
BONUS VIDEO: "NOVOSTI" U CRVENOJ KOVID ZONI U BATAJNICI - Nevakcinisani su u smrtnoj opasnosti, oboleli pristižu
Preporučujemo

KADA JE OSOBA KOJA IMA KORONU NAJZARAZNIJA: Virus se širi danima pre pozitivnog testa
05. 01. 2022. u 10:24

ZASTRAŠUJUĆE: Udar Iskandera ubio 70 pripadnika VSU, objavljen snimak (VIDEO)
RUSKA vojska je nanela udar operativno-taktičkim raketnim sistemom „Iskander“ na kamp za obuku ukrajinskih snaga u Sumskoj oblasti, pri čemu je, prema navodima Ministarstva odbrane Rusije, ubijeno do 70 pripadnika Oružanih snaga Ukrajine (VSU), uključujući 20 instruktora.
20. 05. 2025. u 21:12

INCIDENT U DRUGOM KRUGU IZBORA U RUMUNIJI: Policija izvela predsedničkog kandidata sa biračkog mesta (VIDEO)
RUMUNSKI predsednički kandidat i lider nacionalističke stranke Alijansa za ujedinjenje Rumuna Đorđe Simion i favorit na prošlogodišnjim poništenim izborima, Kalin Đorđesku, policija je izvela sa biračkog mesta u Mogošoaji (predgrađu Bukurešta).
18. 05. 2025. u 09:54

DOSTA CENZURE I ĆUTANjA Evrosong skandal, oglasio se premijer Španije: "A Rusiju ste mogli?"
DVOSTRUKI aršini...
19. 05. 2025. u 19:03
Komentari (0)