CRNE PROGNOZE ZA IZRAEL: 2 do 4 miliona Izraelaca će se zaraziti u ovom talasu
PREMIJER Izraela Naftali Benet upozorio je večeras da će dva do četiri miliona Izraelaca najverovatnije biti inficirani korona virusom u najnovijem talasu.

Foto: EPA
-Razumem frustraciju i slušam je. Takođe, imam i ja decu koja idu u školu. Pokušavamo da manevrišemo kroz složenu situaciju, poručio je Benet putem Fejsbuka, a preneo "Tajms of Izrael".
Benet je otkrio da informacija koja je izneta danas pred sednicu Vlade pokazuje da će "od dva do četiri miliona građana biti inficirano korona virusom u ovom talasu".
-Ovo je oluja koja se dešava u celom svetu, čak i u zemljama koje su uvele lokdaun, dodao je.
Premijer Izraela je istakao da vlada radi na rešavanju aktuelnih problema.
-Slušam pozive za pomoć, od dugačih redova do visokih cena kovid testova. Radimo na tome da ispravimo stvari koliko god je moguće, ali nam je potrebno strpljenje i žilavost, napomenuo je.
BONUS VIDEO: "NOVOSTI" U CRVENOJ KOVID ZONI U BATAJNICI - Nevakcinisani su u smrtnoj opasnosti, oboleli pristižu
Preporučujemo

NUKLEARNE SILE BILE NA IVICI RATA, A ONDA JE USLEDIO OBRT: "Ključan je bio poziv jednog čoveka"
U DRAMI koja je privukla pažnju svetske javnosti, američki predsednik Donald Tramp juče je na društvenim mrežama objavio da su Indija i Pakistan, nakon četiri dana žestokih sukoba duž granice, pristali na „potpuni i trenutni prekid vatre“.
11. 05. 2025. u 10:48

PANIKA U UKRAJINI: Da li je ovo znak da Putin sprema novi napad "orešnikom"?
RUSIJA će 12. i 13. maja privremeno zatvoriti vazdušni prostor iznad vojnog poligona i kompleksa za lansiranje raketa Kapustin Jar, prenosi ukrajinski odbrambeni portal Militarnyi 10. maja, navodeći mogućnost testiranja balističke rakete srednjeg dometa.
10. 05. 2025. u 12:06

BILI KAO BRAĆA TRIDESET GODINA: Dejo pocepao sliku s njim - nekadašnji reprezentativac otkrio razloge svađe
LEGENDARNI fudbaler Dejan Savićević pre nekoliko godina pocepao je fotografiju sa nekadašnjim saigračem i velikim prijateljem Brankom Brnovićem.
11. 05. 2025. u 10:29
Komentari (1)