NOVI UDAR NA RUSIJU: Pali sajtovi velikih medija
HAKERI grupe Anonimus oborili su sajtove Komersant, Izvestia, Buro 24/7, RBC, TASS, Znak, Fontanka i E1

Foto Depositphotos
Glavni urednik Komersanta potvrdio je za RIA Novosti da je sajt hakovan, navodi Forbs.
Kako je prenela Gazeta, sumnja se na hakerski napad grupe Anonimus.
Podsetimo, prethodnih dana je i zvanični sajt Kremlja povremeno bio van funkcije zbog hakerskih napada.
BONUS VIDEO - NAPAD NA DONjECK: Ukrajinski vojnici granatiraju centar
Preporučujemo

PRVI SNIMAK PREGOVORA: Dve strane na beloruskoj teritoriji za okruglim stolom (VIDEO)
28. 02. 2022. u 12:23

RASPOREĐENO 110.000 VOJNIKA, RUSI KREĆU U ZAVRŠNI UDAR NA POKROVSK: "Sa time bi mogli zauzeti srednje veliku evropsku državu"
RUSIJA ne pokazuje znakove povlačenja u ratu protiv Ukrajine. Naprotiv, Moskva je pojačala dalekometne udare na ukrajinske gradove i napade duž cele linije fronta. Vojni stručnjaci ističu da je ruska strana usvojila nove taktike, oslanjajući se na masovnu upotrebu dronova i malih diverzantskih jedinica, piše The New York Times.
10. 08. 2025. u 20:18

EVO KO JE TROSTRUKI UBICA IZ GNjILANA: Bio u društvu sa Kurtijem, Osmanijevom i Haradinajem
TRI osobe su ubijene, a nekoliko je ranjeno u pucnjavi koja se dogodila danas u Gnjilanu, dok je osumnjičeni napadač u bekstvu, prenela je Koha. Bolnica u Gnjilanu saopštila je da je na licu mesta konstatovana jedna smrt, a da su dve osobe prebačene u Urgentni centar bez znakova života.
10. 08. 2025. u 18:11

Ovako izgleda kuća Milana Borjana koja je demolirana: Lopov odneo i snimač video nadzora (FOTO)
"HVALA policiji grada Beograda na brzoj reakciji i sjajnom odnosu prema poslu."
11. 08. 2025. u 09:52
Komentari (0)