"TREĆI SVETSKI RAT BI BIO NUKLEARNI I RAZORAN" Lavrov navodi da ukrajinska strana odugovlači sa pregovorima po nalogu SAD
MINISTAR inostranih poslova Rusije Sergej Lavrov izjavio je da je Moskva spremna za drugu rundu pregovora s Kijevom, ali da Ukrajina odugovlači.
Foto: EPA
- Spremni smo za drugu rundu pregovora, ali ukrajinska strana odugovlači vreme po nalogu SAD - izjavio je Lavrov za televizijski kanal „Al džazira“.
Portparol predsednika Rusije Dmitrij Peskov je ranije izjavio da će ruska delegacija u sredu po podne čekati ukrajinske pregovarače na mestu predviđenom za susret. On je ranije potvrdio da pomoćnik ruskog predsednika Vladimir Medinski ostaje glavni ruski pregovarač s Ukrajinom.
Prva runda pregovora Moskve i Kijeva održana je u ponedeljak na teritoriji Belorusije.
- Treći svetski rat bi bio nuklearni i bio bi razoran - izjavio je ministar inostranih poslova Rusije Sergej Lavrov.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO:
AKCIJA RUSKIH LOVACA: Helikopteri lete ka Nikolajevu
Preporučujemo
ZELENSKI IMA TRI ZAHTEVA ZA ZAPAD: Ako padne Ukrajina, ruske trupe su na NATO granicama
01. 03. 2022. u 22:36
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)