MARIN LE PEN NE ŽELI SUKOB SA RUSIJOM: "Neću da žrtvujem Francuze"
FRANCUSKA političarka Marin Le Pen konstantovala je da ne bi želela da Francuska uđe u sukob sa Rusijom.
Foto: EPA
- Rat sa Rusijom bio bi visokog intenziteta i ne želim da Francuska učestvuje u njemu. Najbolji način da se pomogne Ukrajincima je da se postigne mir - rekla je Le Pen.
Ona se osvrnula i na sankcije koje su Zapadne zemlje uvele protiv Moskve, rečima da se protivi restrikcijama koje će „načiniti francuski narod prvom žrtvom“.
- Embargo na ruski gas i naftu imao bi kataklizmičke posledice za Francuze. Ne želim da žrtvujem Francuze, njihovu kupovnu moć, njihove poslove, francusku ekonomiju - rekla je Le Pen.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO:
RUSI SU BILI PREVIŠE BLAGI! Američki pukovnik o ratu u Ukrajini - "Putin je uradio sve što je mogao"
Preporučujemo
ŽESTOKE BORBE KOD IZJUMA: Izveštaj sa prve linije fronta - Ruske snage napreduju, ali se ukrajinci grčevito bore (VIDEO)
13. 03. 2022. u 19:13 >> 19:16
RAKETIRANI UKRAJINSKI CENTRI ZA OBUKU: Poginulo do 180 stranih plaćenika
13. 03. 2022. u 17:01
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
ISPLIVAO SNIMAK: Šerif peva - "Smradovi su preko Drine prešli" - a tvrdi da pesmu nikad nije izvodio
BURA oko fotografije i snimka folkera Ace Lukasa sa Naserom Orićem, nekadašnjim komandantom jedinica Armije RBiH u području Srebrenice tokom rata u Bosni i Hercegovini, ne stišava se. I dalje akteri "kafanskog susreta" izazivaju veliku pažnju, a sad je u centru pevač Šerif Konjević, koji je pozvao srpskog pevača da prisustvuje privatnoj proslavi u restoranu u centru Sarajeva, gde je bio pozvan i Naser Orić.
02. 12. 2025. u 12:35
Komentari (4)