ZVANIČNIK PENTAGONA POTVRDIO: Napad Rusije na ukrajinsku bazu izveden krstarećim raketama

Танјуг

14. 03. 2022. u 18:11

RUSIJA je izvela napad na veliku ukrajinsku bazu koristeći krstareće rakete koje su bombarderi dugog dometa ispalili iz ruskog vazdušnog prostora, izjavio je danas visoki zvaničnik američke odbrane.

ЗВАНИЧНИК ПЕНТАГОНА ПОТВРДИО: Напад Русије на украјинску базу изведен крстарећим ракетама

Foto: Printskrin

Zvaničnik, koji je želeo da ostane anoniman, rekao je da jučerašnji napad na Međunarodni centar za mir i bezbednost Javoriv u blizini granice sa Poljskom, članicom NATO, neće uticati na napore Zapada u snabdevanju Ukrajine, preneo je Rojters.

Zvaničnik je rekao da u bazi nema američkih vojnika, osoba koje rade po ugovoru niti civilnih vladinih radnika.

BONUS VIDEO - OSLOBOĐENjE JE BLIZU: Žestoke borbe u Mariupolju, Rusi uništavaju nacističke jedinice

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (1)

NOVI ŽIVOT ROMANA ABRAMOVIČA: Ćerka mu napala Putina, preživeo pokušaj trovanja, sad počinje mega-povratak u fudbal!