ZAHAROVA SUMNJA U VAŠINGTON: Da li su znali da se sprema napad na Belgorod?
PORPAROLKA Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova objavila je na svom Telegram nalogu da sumnja da je Vašington znao za napade na Belgorod.
Foto: Profimedia
- Portparol američkog Stejt departmenta Ned Prajs je tokom brifinga pozvao građane SAD da napuste Rusiju i Ukrajinu u 19:50 časova 31. marta ove godine poručivši sledeće: „Ozbiljno shvatamo našu odgovornost da obavestimo građane SAD o dešavanjima koja mogu uticati na njihovu bezbednost i bezbednost dok putuju ili borave van Sjedinjenih Država. Ponavljamo naš poziv svim američkim građanima da napuste Rusiju i Ukrajinu“ - objavila je Zaharova.
- Šest sati kasnije u 02:00 časova 1. aprila ove godine, dva ukrajinska helikoptera Mi-24 prešla su rusku granicu i napala mete u Belgorodu - dodala je Zahaorva i upitala:
- Da li je to Vašington znao?
Podsećamo, u ruskom gradu Belgorodu, u blizini granice sa Ukrajinom, vazdušni napadi dva ukrajinska helikoptera izazvao je požar u skladištu nafte u ton gradu.
Istražni komitet Rusije saopštio je danas da je pokrenuo krivični postupak pošto su ukrajinske snage izvele, kako se tvrdi, teroristički napad na naftno skladište u ruskoj Belgorodskoj oblasti.
BONUS VIDEO: EKSPLOZIJA U BELGORODSKOJ OBLASTI
Preporučujemo
ZAHAROVA ODGOVORILA AMERICI: Uvek reagujemo na neprijateljske napade recipročno
26. 03. 2022. u 15:57
Govor koji je trebalo da „zapali“ Ameriku: Iza kulisa obraćanja Melanije Tramp
Sa mesta na kojem su američki predsednici ranije objavljivali ratove ili primirja, Melanija Tramp poslala je ličnu poruku da je nepravedno osumnjičena za nemoral, braneći se od glasina da je Epstin posredovao bračnoj vezi
16. 04. 2026. u 16:48
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
Tragač iz "potere" se srušio na pod usred emisije: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (3)