POGLEDAJTE – RUSKI TENKOVI U MARIUPOLJU: Gađaju položaje nacističkog puka Azov (VIDEO)
BITKA za Mariupolj privodi se kraju, nakon čega se očekuje prodor na sever i u Donbas te stvaranje tzv. Pavlogradskog kotla.
Foto printskrin youtube RT murad gazdijev
Rad naših tankera na vatrenim tačkama nacista u oblasti fabrike Azovstal u Mariupolju.
Prema informacijama Generalštaba Oružanih snaga, danas je zvanično u zatočeništvu 2.543 vojnika oružanih snaga, 14 vojnika Nacionalne garde i 116 vojnog osoblja Državnog programa u Ukrajini.
U toku je 50. dan Rusko Ukrajinskog rata. Ruska vojna tehnika, nakon što se povukla ispod Kijeva, kreće se u pravcu oslobođenog Izjuma, u Harkovskoj oblasti gde će uskoro početi da se okružuje najsposobniji deo ukrajinske vojske.
U međuvremenu, nastavlja se uništavanje pvo sistema, koncetracija ukrajinske vojske, skladišta nafte i strateških objekti širom zemlje.
BONUS VIDEO - SNIMAK IZ MARIUPOLjA: Nacisti "Azova" pucali na ruski tenk T-72
Preporučujemo
UNIŠTENI TENKOVI, PVO, ARTILjERIJA: Ukrajinska vojska pretrpela velike gubitke u tehnici
14. 04. 2022. u 21:08
SVE GORI NA BLISKOM ISTOKU: Sirene zavijaju širom Izraela, počeo novi napad; Iran silovito udara po američkim bazama (FOTO/VIDEO)
DRUGI dan rata na Bliskom istoku, pratite sa nama dešavanja uživo.
01. 03. 2026. u 07:31 >> 22:56
OTKRIVENO KAKO JE UBIJEN HAMNEI: Jedna greška ga koštala života, Tramp imao neočekivanog saveznika
SKRIVEN duboko u svom bunkeru, Ali Hamenei nije očekivao drzak dnevni napad u samom srcu svoje moći.
01. 03. 2026. u 19:16
BIO U POSETI JUGOSLAVIJI `89: Ko je likvidarni ajtolah Ali Hamnei? Istorijski OBRT za Iran - postoje samo DVE opcije
U AMERIČKO-IZRAELSKOM napadu na Iran, ubijen je vrhovni verski vođa, ajatolah Ali Hamnei dok je obavljao svoje dužnosti u kancelariji u Teheranu.
01. 03. 2026. u 12:45
Komentari (0)