POGLEDAJTE - RUSKI SMERČ "NOKAUTIRAO" UKRAJINSKI S-300: Dejstvo ruskih VBR na ratištu u Ukrajini (VIDEO)
NA ruskim društvenim mrežama pojavio se snimak dejstva višecevnog bacača raketa „Smerč“.

Foto: Profimedia/Ilustracija
Snimak je prikazuje udar raketa kalibra 300mm ispaljenih iz ovog VBR.
“Epski udar „Smerča“ na ukrajinski PVO sistem S-300 praćen snažnim detonacijama.
Teški raketni sistem ruske armije „Smerč“ pogodio je područje razmeštanja ukrajinskog protivvazdušnog raketnog sistema S-300. Jedna od projektila pogađa lanser kompleksa, što dovodi do snažne eksplozije.”
Rusija je 24. februara započela vojnu operaciju u Ukrajini. Ruski predsednik Vladimir Putin nazvao je njen cilj „zaštitom ljudi koji su već osam godina bili izloženi genocidu od strane kijevskog režima“.
Kako je saopštilo Ministarstvo odbrane Rusije, od 25. marta Oružane snage Rusije su izvršile glavne zadatke prve etape specijalne operacije – značajno su smanjile borbeni potencijal Ukrajine. Glavni cilj ruskog vojnog resora je oslobođenje Donbasa.
BONUS VIDEO - 200 RUSKIH SPECIJALACA U AKCIJI: Sleteli i preuzeli kontrolu nad aerodromom kod Kijeva
Preporučujemo

RAT U UKRAJINI: Pridnjestrovlje će ostati neutralno u sukobu u Ukrajini, Bajden šalje oružje (VIDEO)
06. 05. 2022. u 07:31 >> 23:55

VUČIĆ SE HITNO OGLASIO IZ AVIONA: Stigla mi je fantastična vest od Đorđe Meloni (VIDEO)
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz aviona i rekao da mu je stigla fantastična vest iz Rima.
04. 04. 2025. u 12:49

SRBI VIŠE NE MOGU DA PUTUJU BESPLATNO U OVU EVROPSKU ZEMLjU: Treba vam posebna dozvola, evo koliko košta
EVROPSKI državljani koji putuju u Veliku Britaniju od danas moraju imati digitalnu propusnicu za ulazak u zemlju, za koju britanska vlada tvrdi da će poboljšati bezbednost granica.
02. 04. 2025. u 10:16

PRILAZE MU JEDAN PO JEDAN: Joca Amsterdam iz zatvora stigao na sahranu Rutovića (VIDEO)
DA SE oprosti od Željka Rutovića stigao je i Sreten Jocić, poznatiji kao Joca Amsterdam.
07. 04. 2025. u 13:36
Komentari (0)