RANJENA DVA SNIMATELJA: Ukrajinska vojska pucala na ekipu televizije Raša tudej (FOTO)

Новости онлајн

13. 05. 2022. u 17:13

SNIMATELjSKA ekipa televizije RT povređena je u napadu ukrajinskih snaga kod Dokučajevska u Donbasu, saopštila je televizija na Telegramu.

РАЊЕНА ДВА СНИМАТЕЉА: Украјинска војска пуцала на екипу телевизије Раша тудеј (ФОТО)

Foto Tanjug/AP

- Snimateljska ekipa ratnog dopisnika Valentina Goršenjina našla se na udaru raketne paljbe Oružanih snaga Ukrajine kod Dokučajevska. Valentin nije povređen. Snimatelji Vladimir Batalin i Viktor Mirošnikov povređeni su gelerima u predelu nogu i leđa“, navodi se u saopštenju na Telegramu.

Ranjenim snimateljima ukazana je lekarska pomoć.

Prema rečima Goršenjina, ukrajinska vojska je izvela raketni napad na benzinsku pumpu u Dokučajevsku na kojoj se u tom momentu zadesila snimateljska ekipa. Kako je istakao, u blizini mesta napada nema vojnih objekata.

(Sputnjik)
 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
PLJESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

"PLjESKALA RUKAMA I SLAVILA UBISTVO" Lavrov: Svi se sećamo kako je smrt Gadafija oduševila Hilari Klinton

RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov rekao je da pamti kako je bivša američka državna sekretarka Hilari Klinton pljeskala rukama i slavila ubistvo libijskog lidera Moamera Gadafija 2011. godine i aludirao da bivši sirijski predsednik Bašar el Asad trenutno živi u Moskvi, jer su njemu i njegovoj porodici prećeni sličnim fizičkim uništenjem u Siriji.

14. 10. 2025. u 13:06

Komentari (0)

ŠEŠELJ NA IVICI SUZA: Zamolio sam Vučića...