NESTAO AVION PRIVATNE AVIOKOMPANIJE: U vozilu bilo 22 putnika
AVION privatne aviokompanije sa 22 putnika nestao je danas u Nepalu, saopštili su zvaničnici.
Foto: pixabay
Mali avion je leteo od turističkog mesta Pokarato, udaljenog 200 kilometara severozapadno od prestonice Katmandua, ka gradu Jomsom na severozapadu Nepala, naveli su zvaničnici vlade i aviokompanije, prenosi agencija Rojters.
Avion je vlasništvo kompanije TaraEr koja mahom raspolaže avionima Tvin Oter kanadske proizvodnje.
Jedan zvaničnik aviokompanije je kazao da su među putnicima bila četvorica Indijaca i još dvoje stranih državljana, ali njihova nacionalnost nije poznata.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
MOĆNI RUSKI TU-142: Za borbu protiv podmornica i brodova - stiže do američkih obala
16. 05. 2022. u 14:15
ZAPALIO SE AVION U KINI, POVREĐENO VIŠE OD 40 LjUDI: Letelica sletela sa piste i planula
12. 05. 2022. u 07:58
"TREBA ODATI PRIZNANjE VUČIĆU I SRBIJI, MORAMO ZAŠTITI SRBE OD KURTIJA" Montgomeri očitao lekciju medijima u CG o Kosovu i Metohiji
U INTERVJUU za crnogorski "Dan", Vilijam Montgomeri, bivši američki ambasador u SR Jugoslaviji, osvrnuo se na situaciju na Kosovu i Metohiji.
15. 05. 2026. u 13:16
Srušio se avion kod glavnog grada: Poginuli svi putnici i pilot
Vazduhoplovna civilna uprava Južnog Sudana saopštila je danas da se srušio avion jugozapadno od glavnog grada Džube, pri čemu je poginulo svih 14 osoba koje su bile u letelici.
27. 04. 2026. u 16:49
FARMER OSTAVIO 5 KRAVA NA PUSTOM OSTRVU: 130 godina kasnije naučnici nisu mogli da veruju šta vide
PRIČA o pet krava ostavljenih na izolovanom ostrvu Amsterdam u Južnom okeanu prerasla je u jedno od najneobičnijih poglavlja moderne biologije.
14. 05. 2026. u 14:24 >> 20:55
Komentari (0)