GUVERNER RUSKE CENTRALNE BANKE: Međunarodne rezerve ostale nepromenjene
MEĐUNARODNE rezerve Rusije ostale su praktično nepromenjene tokom ove nedelje i 1. jula su iznosile 586,8 milijardi dolara, navodi se u saopštenju Banke Rusije.

Zlatne poluge
One su 24. juna 2022. bile na nivou od 586,1 milijardu dolara, stoji u saopštenju, navodi TASS.
Međunarodne rezerve Rusije su visokolikvidna strana sredstva dostupna kod Banke Rusije i ruske vlade i sastoje se od strane valute, valute Međunarodnog monetarnog fonda pod nazivom "specijalna prava vučenja" (SDR), koja se može menjati za nacionalna sredstva ili devize, ali njom mogu raspolagati samo vlade država, i monetarnog zlata.
Guverner Banke Rusije Elvira Nabiulina izjavila je ranije da zlatne i devizne rezerve Rusije vrede oko 300 milijardi dolara, prenosi ruska agencija.
BONUS VIDEO - "URAGAN" PONOVO U AKCIJI: Dejstvo višecevnih bacača na snimku Ministarstva odbrane Rusije
Preporučujemo

RUSKO ORUŽJE PROTIV DRONOVA: Elektronska puška i njena žrtva na frontu u Ukrajini
07. 07. 2022. u 18:19

NAPAD POSLE POVLAČENjA? Ukrajinci tvrde - Rusi granatirali Zmijsko ostrvo
07. 07. 2022. u 09:10

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (0)