PUTIN ĆE ZAVRŠITI BAJDENOVU KARIJERU: Svi koji su pokušali da kazne majku Rusiju su to skupo platili
POLITIKA suprotstavljanja Rusiji predsednika Sjedinjenih Država Džoa Bajdena skupo je koštala američkog lidera.

Foto: Profimedia
Sa svakom novom strateškom greškom, njegove šanse za reizbor su sve manje, piše The Statesman.
Nakon početka ruske specijalne operacije u Ukrajini, Vašington i njegovi marionetski saveznici srušili su kolektivna ekonomska ograničenja i cenzuru Moskvi. Međutim, vreme je pokazalo da je i sam Zapad, davivši se u krizama i rekordnoj inflaciji, postao žrtva sankcija.
Bajdenova odluka da se suprotstavi Vladimiru Putinu koštaće ga političke karijere, navodi The Statesman. Pad rejtinga američkog lidera poništio je njegove šanse da bude ponovo izabran za drugi mandat.
- Svi koji su pokušali da kazne majku Rusiju su to skupo platili - navodi se u tekstu.
Preporučujemo

"SPREMA SE OFANZIVA" Britanci izneli predviđanja sledećih ciljeva Rusa u Ukrajini
15. 07. 2022. u 09:13 >> 09:18

USKORO KRAJ SUKOBA? Ruski zvaničnik govorio o završetku rata sa Ukrajinom
15. 07. 2022. u 07:51

HOROR NA AUTO-PUTU: Pronađeno 20 tela, četiri obezglavljena visila sa mosta (FOTO)
DVADESET tela, od kojih su neka bila obezglavljena, pronađena su na mostu iznad auto-puta u delu Meksika gde se sukobljavaju frakcije narko-kartela Sinaloa, saopštile su juče meksičke vlasti, prenosi CBS News.
01. 07. 2025. u 09:31

"MOGLO BI UMRETI 4.500 LjUDI" Ova zemlja je najugroženija na Zapadnom Balkanu, hitan sastanak u SZO zbog vrućina u Evropi
JUŽNA Evropa suočava se sa žestokim toplotnim talasom - temperature prelaze 40 stepeni Celzijusa, a u španskoj pokrajini Uelva izmereno je rekordnih 46 stepeni, što je najviša junska temperatura u istoriji zemlje. Istovremeno, Italija, Grčka, Portugalija i Zapadni Balkan takođe beleže rekordne vrućine, praćene šumskim požarima i ljudskim žrtvama.
01. 07. 2025. u 11:45

AGENT MOSADA U POLITIČKOM VRHU SIRIJE: Vešanje izraelskog špijuna snimano i prenošeno uživo (FOTO/VIDEO)
MNOGI ga smatraju najboljim izraelskim špijunom ikada. Sa lažnim identitetom sirijskog muslimana rođenog u Libanu, Eli Koen je imao jedan cilj - da kao operativac Mosada sazna poverljive informacije koje će koristiti Izraelu.
01. 07. 2025. u 12:48
Komentari (3)