ZAŠTO JOŠ FINANSIRAMO OVO? Taker u besu zbog reči ukrajinskog lidera: Vladimir Zelenski samo želi američki novac
AMERIČKI voditelj Taker Karlson izjavio je da glavni problem za Amerikance inflacija, a ne Ukrajina.
Foto: Printskrin Foks njuz
On je podsetio na izjavu ukrajinskog predsednika Vladimira Zelenskog koji je rekao da je "inflacija sekundarno pitanje".
- Stvarno? Možda tebi, gospodine Zelenski, ali za Amerikance je to značajno pitanje jer naše zemlje nisu isto. Kako bi bilo da ti vodiš svoju zemlju, a mi svoju? - predložio je Taker.
Voditelj ističe da ukrajinski lideri ne brinu za SAD, već samo žele američki novac, a takođe je kritikovao odluku Zelenskog da se sa suprugom fotografiše za magazin "Vog", dok narod gine na ratištu.
- Zašto još uvek finansiramo ovo? - pitao je Taker Karlson u svojoj emisiji na Foks njuzu.
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)