OTKRIVENI DETALJI STRAVIČNOG UBISTVA: Poznati sportista ubio trojicu saigrača, još dvoje u bolnici
TROJICU igrača američkog fudbala ubio je saigrač. U pitanju su Devin Čendler, Lavel Dejvis junior i Dešon Peri.

Foto: Tviter printskrin/ NEWSMAX
Tragedija u Americi, trojicu igrača američkog fudbala ubio je saigrač. Užas se dogodio u Šarlotsvilu (država Virdžinija) kada je naoružani muškarac ušao u autobus pun studenata i otvorio vatru. Od posledica ranjavanja preminuli su Lavel Dejvis junior, Dejvin Čendler i Dešon Peri, dok su dvojica igrača ranjena i nalaze se u bolnici.
Osumnjičeni za to je Krisofer Darnel Džouns junior koji je nekada igrao na Univerzitetu Virdžinija. On je igrao tamo 2018. godine, ali još uvek nisu poznati njegovi motivi. Policja je potvrdila da je objavila poternicu za Džounsom i da se tragedija dogodila u parking garaži unvierziteta oko 10.30 uveče.
Užasne vesti potvrdio je predsednik univerziteta Džejms Rajan. "Jedan naš student je osumnjičen za izvršenje ovog krivičnog dela. Dok sve ovo pišem, srce mi je slomljeno. Trojica ljudi su poginula, dvojica su ranjena i nalaze se u bolnici. Radimo sve što je u našoj moći, sarađujemo sa policijom i organima reda kako bismo pronašli Džounsa što pre. Naše misli su sa porodicama studenata", napisao je Rajan na društvenim mrežama.
Ova vest pogodila je sve u Americi, oglašavaju se mnogi, među njima je i rođak preminulog Lavela Dejvisa. "Užasna i tužna vest za sve nas. Bog je uzeo divnog, poniznog, voljenog vojnika. Molite se za našu familiju, svi smo slomljeni", poručio je Šon Lampkin. Javio se i Lavelov otac. "Bože, molim te, pomozi mi", kratko je napisao na Fejsbuku.
- Ovo je užasan dan za ceo univerzitet, svi smo u stanju žalosti, slomljeni smo. Sve studente gledam kao na svoju decu, ne mogu ni da zamislim kroz šta njihovi roditelji prolaze u ovim momentima - dodao je predsednik Rajan.
BONUS - NAJAKTUELNIJI VIDEO SNIMCI:
Preporučujemo

TAJVAN JE CRVENA LINIJA: Novi detalji razgovora Bajdena i Sija - "Ne sme biti pređena"
14. 11. 2022. u 17:43

RAT U UKRAJINI: Poslanik Državne dume - "Rusija će obnoviti Ukrajinu"
14. 11. 2022. u 07:16 >> 21:41

ŠOJGU UPOZORAVA: Taj potez bi mogao dovesti do trećeg svetskog rata
SEKRETAR Saveta bezbednosti Rusije Sergej Šojgu upozorio je da bi uvođenje mirovnjaka na istorijske teritorije Rusije moglo dovesti do trećeg svetskog rata.
24. 04. 2025. u 19:46

MAKRON POSLE RUSKOG NAPADA: Hitno nam je potreban mir
RUSKI raketni napad na grad Sumi na severu Ukrajine naglašava hitnu potrebu za nametanjem primirja Rusiji, izjavio je danas predsednik Francuske Emanuel Makron.
13. 04. 2025. u 15:34

TRAMP ZASPAO I ZAHRKAO NA SAHRANI PAPE? U njega je ušao duh "Uspavanog Džoa" ili to baš i nije tako?
"USPAVANI Donald" na delu ili baš i ne?
27. 04. 2025. u 14:11
Komentari (0)