EPILOG UBISTVA BESKUĆNIKA U TORONTU: Optuženo šest tinejdžerki
ŠEST tinejdžerki uzrasta između 13 i 16 godina, optuženo je za ubistvo 59. godišnjeg muškarca koji je živeo u prihvatilištu za beskućnike, saopštili su danas predstavnici policije u Torontu.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Tinejdžerke su ubistvo počinile noževima, prenosi Bi-Bi-Si.
Devojke su uhapšene odmah posle ubistva, a prilikom hapšenja je zaplenjeno i hladno oružje.
Tinejdžerke su se okupile preko socijalnih mreža, a tri od njih su od ranije poznate policiji.
Prema izjavi žene koja živi u istom prihvatilištu, tinejdžerke su izbole muškaraca kada je nju pokušao da zaštiti od maltretiranja.
Gradonačelnik Toronta Džon Tori izjavio je da je "duboko uznemiren" ovim ubistvom, posebno uzrastom devojaka koje su počinile zločin.
Preporučujemo
PUTIN O ISPORUCI "TOMAHAVKA": Ako Ukrajina napadne oružjem dugog dometa, odgovor će biti zapanjujući
AKO Ukrajina pokrene napade oružjem dugog dometa na Rusiju, odgovor će biti zapanjujući, izjavio je danas ruski predsednik Vladimir Putin.
23. 10. 2025. u 17:59
STIŽE ZIMA KAKVA SE VIĐA JEDNOM U STO GODINA? Meteorolozi odgovorili na spekulacije o "zimi veka"
NEMAČKI portali su preplavljeni informacijama o ekstremnoj zimi, ulicama prekrivenim snegom i ekstremnim vremenskim uslovima koji prete zemlji.
23. 10. 2025. u 17:38
SPAVA PORED VC ŠOLjE BEZ POKLOPCA Haos u zatvoru gde je Sarkozi, viču mu: "Osvetićemo Gadafija!" Poseban tretman za bivšeg predsednika
"SVI zatvorenici prave buku, viču, lupaju po zidovima..."
22. 10. 2025. u 15:32
Komentari (0)