RANJEN ROGOZIN: Poznato u kakvom je stanju
Dmitrij Rogozin, bivši generalni direktor državne korporacije Roskosmos, šef grupe vojnih savetnika Carski vukovi, ranjen je u granatiranju hotela u Donjecku.
Foto: EPA/MAXIM SHEMETOV
- Ranjen sam u leđa. Živeću. Geler je prošao centimetar od kičme - rekao je Rogozin za RT.
Trenutno je Rogozin hospitalizovan, nema opasnosti po njegov život.
Povređene su i osobe u njegovoj pratnji.
Rogozin je ranije rekao da je automobil u kojem se nalazio bio pod vatrom ukrajinskih trupa u pravcu Ugledara.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
UŽASNE VESTI ZA KIJEV: Putin je u dve rečenice opisao trenutno stanje u Ukrajini
21. 12. 2022. u 15:53 >> 16:54
Rodila DEVETORO dece, a onda je predvidela da će jedno umreti ranije: Ostavila je oproštajno pismo
21. 12. 2022. u 16:14 >> 16:14
ŠTA SPREMAJU BRITANCI NA BALKANU: Specijalac održao sastanak sa vojim liderima Albanije, Crne Gore, BiH, Makedonije i Prištine
SPECIJALNI izaslanik Velike Britanije za Zapadni Balkan Karen Pirs organizovala je sastanak sa vojnim liderima Albanije, Crne Gore, Severne Makedonije, BiH i samoproglašenog Kosova, koje je predstavljao zamenik komandanta KBS-a general-major Enver Čikaći.
13. 11. 2025. u 15:48
ZELENSKI ALARMIRAO EVROPU: Rusija će pokrenuti veliku agresiju na kontinent, poznata i godina
UKRAJINSKI predsednik Volodimir Zelenski tvrdi da Rusija planira da pokrene veliku agresiju na evropskom kontinentu 2029. ili 2030. godine, navodeći da na to ukazuje povećana ruska proizvodnja oružja.
13. 11. 2025. u 10:54
Darko naveo ŠEST stvari o životu u Nemačkoj o kojima se ćuti: Razbio veliki mit, pa otkrio zbog čega POLICIJA ume da dođe na vrata
DARKO Tešić, koji stoji iza popularnog Instagram profila „Balkanac u Nemačkoj“ nedavno je objavio video koji je privukao veliku pažnju pratilaca, a u njemu na duhovit i iskren način deli svoja zapažanja o životu u Nemačkoj.
13. 11. 2025. u 18:15
Komentari (2)