VELIKI ŠUMSKI POŽAR U ČILEU: Povređeno skoro 70 osoba, ima i poginulih
DVE osobe su poginule, a najmanje 67 je povrijeđeno u velikom šumskom požaru u Vinja del Maru, priobalnom pojasu centralnog Čilea, saopšteno je iz Ministarstva unutrašnjih poslova.
Foto: Printskrin/Jutjub/T13
Požar, koji je izbio u četvrtak, još nije stavljen pod kontrolu, a uništeno je 270 kuća.
Najmanje 70 ljudi potražilo je sklonište u privremenim prihvatnim centrima.
Predsednik Čilea Gabriel Borić proglasio je nepogodu u ovom gradu, prenose RIA Novosti.
Čileansko Ministarstvo za javne radove saopštilo je da je u toku uklanjanje ruševina i raščišćavanje zgarišta u Vinja del Maru.
Preporučujemo
GUST OBLAK DIMA PREKRIO ČILE: Eruptirao vulkan, stanovništvno u panici (VIDEO)
11. 12. 2022. u 09:59
TRESLO SE NA PODRUČJU ČILEA: Registrovan zemljotres jačine 5,6 stepeni Rihterove skale
10. 12. 2022. u 08:34
PONOVO GORI "ADMIRAL KUZNjECOV": Požar na baksuznom ruskom nosaču aviona
22. 12. 2022. u 10:36
EKSKLUZIVNO - URANIJUM I TEŠKI METALI OTKRIVENI U TKIVU GENERALA PAVKOVIĆA: Iz italijanske laboratorije stigli rezultati analiza (FOTO)
U TUMORSKOM tkivu generala Nebojše Pavkovića, koje je 15. septembra poslato na analize u specijalizovanu laboratoriju u Italiji, pronađeni su uranijum i teški metali u ekstremno visokim koncentracijama!
29. 11. 2025. u 08:00
OTAC PADAO U NESVEST, HITNA INTERVENISALA NEKOLIKO PUTA Mučne scene na sahrani Ane Radović - Iz porodične kuće je ispratili na večni počinak
DANAS je na Zlatiborskom groblju sahranjena Ana Radović iz Čajetine, koja je poginula u teškoj sabraćajnoj nesreći na magistralnom putu kod Čačka.
28. 11. 2025. u 14:45
JOVANIN NOVI DEČKO: Sportista, biznismen, sin jugoslovenskog rekordera (FOTO)
VODITELjKA Jovana Jeremić već neko vreme uživa u ljubavi sa bokserom Milošem Stojanovićem Tigrom, sinom jugoslovenskog kikboksera Gidre koji je postavio svetski rekorder.
04. 12. 2025. u 12:31
Komentari (0)