ŠESTOGODIŠNJI ĐAK RANIO NASTAVNICU: Pucnjava u američkoj školi
ŠESTOGODIŠNjI učenik pucao je i ranio nastavnicu prvog razreda u školi u Virdžiniji u petak, saopštili su zvaničnici grada Njuport Njuza.
FOTO: AP/Tanjug
Nijedan učenik nije povređen u pucnjavi u osnovnoj školi Ričnek, prenosi AP, a učiteljica je zadobila teške povrede.
Po zakonu Virdžinije šestogodišnjak je premlad da bi bio osuđen na pritvor za maloletnike ako bude proglašen krivim.
Od 2010. do 2021 godine bilo je više od 800 pucnjava u osnovnim i srednjim školama u kojima je bilo 1149 žrtava, navodi AP.
(Sputnjik)
BONUS VIDEO: VOJNE VEŽBE U BELORUSIJI: Zajednički manevri ruskih i beloruskih snaga
Preporučujemo
ŠTA SE OVO DEŠAVA U BRISELU? EU ubeđuje Belgiju da prihvati plan koji bi razbesneo Rusiju, vode se razgovori van glavne sale samita
EVROPSKA komisija i Belgija trenutno vode intenzivne razgovore van glavne sale samita kako bi usaglasile najosetljivije delove plana Evropske unije za korišćenje 210 milijardi evra zamrznute ruske imovine u korist Ukrajine, reklo je za Politiko pet diplomata i zvaničnika EU upoznatih sa tokom pregovora.
18. 12. 2025. u 16:38
"SRBE SU RASTRGLI, RASTRGLI SU JEDAN NAROD" Putin žestoko udario po Evropi: Tamo nema civilizacije, samo degradacije!
ISPOSTAVILO se da na Zapadu nema nikakve civilizacije, već samo kontinuirana degradacija, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin na proširenom kolegijumu Ministarstva odbrane Rusije.
17. 12. 2025. u 13:13
VIDITE SNIMAK - ŠUTIRAJU GA: Vujadin Savić napadnut u Beogradu - usred tržnog centra (VIDEO)
BIVŠI fudbaler Crvene zvezde navodno je napadnut u jednom tržnom centru u Beogradu.
18. 12. 2025. u 22:08
Komentari (0)