NEMAČKA MINISTARKA ODBRANE KRISTINA LAMBREHT PODNOSI OSTAVKU? Inicijativa je potekla od nje same, a ne iz vlade
NEMAČKA ministarka odbrane Kristina Lambreht odlučila je da se povuče sa tog mesta, prenosi "Bild" pozivajući se na više izvora.

Kristina Lambreht, Foto EPA
Inicijativa je, kako se navodi, potekla od nje same, a ne iz vlade.
Prema anketi INSA na zahtev "Bilda", Lambrehtova zauzima poslednje mesto među 20 političara.
Ova političarka SPD čak je manje omiljena od lidera ultradesničarske Alternative za Nemačku Alis Vajdl i Tina Krupale.
Nemački tabloid ocenjuje i da je njen učinak kao ministarke ravan "katastrofi".
O njenom nasledniku već se razgovara.
(Telegraf)

PORODICE U ŠOKU NAKON ŠTO SU OTVORILE KOVČEGE SA TELIMA: Nove bizarnosti nakon pada aviona u Indiji
SIN žene koja je poginula u padu aviona kompanije Air India izjavio je za Bi-Bi-Si da su u kovčegu s telom njegove majke pronađeni i „drugi ostaci“.
23. 07. 2025. u 16:49

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

NAUČNICI U STRAHU - RIZIK OD NESTANKA: Ada Bojana i Bokokotorski zaliv u opasnosti - more nikada nije bilo takvo
NIVO Jadranskog mora će, prema projekcijama, do kraja veka porasti 35 centimetara (cm), što će ugroziti obalska područja, posebno područje Ade Bojane i delove Bokokotorskog zaliva, navodi se u prošlogodišnjem Nacrtu Nacionalnog plana Crne Gore za prilagođavanje na klimatske promene.
25. 07. 2025. u 08:55
Komentari (1)