NAKON VIŠE OD OSAM GODINA: Nikola Stardžon podnosi ostavku na mesto premijerke Škotske
PREMIJERKA Škotske Nikola Stardžon saopštila je danas da podnosi ostavku nakon više od osam godina koje je provela na čelu škotske vlade.

Foto: EPA
Ona je rekla da je posao premijerke Škotske najbolji na svetu, kao i da će obavljati tu funkciju do izbora njenog naslednika, preneo je BI- Bi-Si.
Preporučujemo

KOLAPS NA NEMAČKIM AERODROMIMA: Pao sistem, otkazani brojni letovi Lufthanze
15. 02. 2023. u 11:10

SA NjOM IMA ĆERKU GLUMICU: Ovo je prva supruga Voje Brajovića (FOTO)
14. 02. 2023. u 11:28

"PLENUM SA 7 LjUDI? NEMA GA VIŠE! U ZGRADI JE HAOS, 4 DANA TREBA DA SE ČISTI" Dekanka Filološkog fakulteta lično izbacuje zgubidane iz zgrade
NEKADA najveća blokaderka, dekanka Filološkog fakulteta, Iva Draškić Vićanović izbacila je blokadere iz zgrade fakulteta.
22. 07. 2025. u 14:41 >> 16:30

ŠOK PRIZOR NA EVZONIJU: Čovek stigao na granicu u ovo vreme, nema žive duše! Evo kada da krenete put Grčke
LETNjI odmor za mnoge građane Srbije i regiona započinje u beskrajnom redu na graničnom prelazu Evzoni, na ulazu iz Severne Makedonije u Grčku.
20. 07. 2025. u 11:15

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (1)