ZAPAD U ISKUŠENJU DA SLOMI RUSIJU Medvedev: "To je jedina stvar koja sprečava da šalju oružje kijevskim narkomanima"
ZAPAD je u velikom iskušenju da slomi Rusiju, napisao je na svom Telegram kanalu Dmitrij Medvedev, zamenik predsednika Saveta bezbednosti Ruske Federacije .

Foto: Profimedia/Mikhail Tereshchenko/ilustracija
Medvedev je napisao da bi snabdevanje Ukrajine avionima NATO-a i njihovo održavanje na teritoriji alijanse predstavljalo direktan ulazak NATO-a u rat protiv Rusije, sa svim posledicama koje iz toga proizilaze. A sve osobe koje donose odluke o nabavci opreme smatraće se legitimnim vojnim ciljem.
- Očigledno, ovo je jedina stvar koja sprečava zapadne infantile da prenesu avione i dalekometno oružje kijevskim narkomanima. Iako nije činjenica da već dugo. Iskušenje da se slomi Rusija je veoma veliko - napisao je Medvedev, a prenosi RIA.
BONUS VIDEO: SNIMAK IZ VAZDUHA POKAZUJE RAZMERE TRAGEDIJE - U Grčkoj trodnevna žalost posle železničke nesreće
Preporučujemo

POLjACIMA PREKIPELO: Izbegli Ukrajinci da plaćaju troškove za smeštaj u skloništima
02. 03. 2023. u 19:55

ZEMAN IMA REŠENjE ZA UKRAJINU: "Austrija bi mogla da igra ulogu posrednika"
02. 03. 2023. u 19:33

CEO ŠID TUGUJE ZA LEPOM MILANOM: Devojka (26) tragično preminula, danima se opraštaju od nje na društvenim mrežama
DEVOJKA Milana Mišić (26) iz Šida tragično je preminula 15. jula, a na večni počinak ispraćena je dva dana kasnije u pratnji neutešne porodice, prijatelja, rođaka i mnogobrojnih sugrađani koji se danima od nje opraštaju na društvenim mrežama.
27. 07. 2025. u 08:48

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

KRISTIJAN NA MUKAMA: "Deca su nam u bolnici, po ceo dan primaju infuzije, ne odvajamo se od njih"
KRISTIJAN Golubović oglasio se iz Kliničko-bolničkog centra Zemun, gde se trenutno nalazi zajedno sa suprugom Kristinom Spalević. Njihova deca trenutno su hospitalizovani, a porodica prolazi kroz težak period.
28. 07. 2025. u 22:12
Komentari (1)