MESINA DENARO DOBIJA SERIJU: Život krvoločnog šefa Koza nostre biće ekranizovan u dve epizode
KRIMINALNA karijera i hapšenje mafijaškog bosa Matea Mesine Denara biće u centru mini serije u dve epizode koje je kreirao producent Pjetro Valseki za svoju novu kompaniju Italent.
Foto: Profimedia
Producent je na poslu, takođe piše sa Paskaleom Šimekom: „Scenario je – kaže on za ANSA – već u veoma poodmakloj fazi, kao i kasting.
- Protagonista smo već identifikovali, ali ću objaviti kada potpiše. Spremni smo da snimamo na leto kako bismo miniseriju doveli na ekrane početkom 2024.
Valseki podvlači da „to neće biti instant film jer je hapšenje Mesine Denara prošlog januara samo ubrzalo razvoj projekta o o čemu sam dugo razmišljao i naterao me da pronađem pravi ključ za prepričavanje zločinačke parabole o šefu i istrage karabinjera ROS-a koje su dovele do njegovog senzacionalnog hapšenja“ (ANSA).
BONUS VIDEO: VODENI TOPOVI I SUZAVAC - Pogledajte sukobe u Lionu na protestima protiv reforme penzionog sistema
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)