SI ĐINPING RAZGOVARAO SA ZELENSKIM: Potvrdila je kineska centralna agencija

Новости онлајн

26. 04. 2023. u 13:37

KINESKI predsednik Si Đinping razgovarao je telefonom sa ukrajinskim predsednikom Vladimirom Zelenskim, javila je kineska centralna televizija.

СИ ЂИНПИНГ РАЗГОВАРАО СА ЗЕЛЕНСКИМ: Потврдила је кинеска централна агенција

Foto: Printskrin

- Si Đinping i predsednik Ukrajine razgovarali su telefonom - navodi se u saopštenju.

Podsetimo, kineski predsednik Si Đinping obećao je da će razgovarati sa ukrajinskim predsednikom Volodimirom Zelenskim kada se za to steknu odgovarajući uslovi, izjavila je tokom posete Kini predsednica Evropske komisije Ursula fon der Lajen, prenela je RIA.

BONUS VIDEO: DREVNI GRAD U NOVOM IZDANjU - Pogledajte kako izgleda Petra u Jordanu pod 3D svetlima i zvukom

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: Nije dovoljno jak! Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?

MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.

06. 08. 2025. u 16:06

Komentari (0)

PUĆI ĆE MI SRCE! Hakeri jezivo ucenjuju svetsku šampionku iz Srbije: Ne znam koliko još mogu da izdržim!