BRITANSKI "TAJFUNI": Ispratili ruske avione nedaleko od vazdušnog prostora NATO

Предраг Стојковић
Predrag Stojković

14. 06. 2023. u 23:34

BRITANSKI lovci „tajfun“ angažovan su iznad Estonije kako bi propratili let jednog ruskog Il-20 i dva Su-27 nedaleko od vazdušnog prostora NATO, saopštile su vazdušne snage Velike Britanije.

БРИТАНСКИ ТАЈФУНИ: Испратили руске авионе недалеко од ваздушног простора НАТО

Foto: Profimedia

U saopštenju objavljenom na Tviteru se tvrdi da ruski avioni navodno nisu poštovali međunarodne norme kao i da nisu stupili u kontakt sa odgovarajućom službom.

sputnikportal.rs

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO? Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema patriot Ukrajini

"DA LI NAS JE TRAMP PREVARIO?" Nemački mediji bruje, šok u Berlinu zbog slanja američkih sistema "patriot" Ukrajini

TO JE bila velika nada u zaštiti od Putinovih raketa: u ponedeljak je predsednik SAD Donald Tramp najavio da će Ukrajini biti isporučeno oružje, ali da će Evropljani morati sve da plate. Sada se ispostavlja da Nemačka neće samo finansirati, već će morati i sama da isporuči sopstvenu protivvazdušnu odbranu, iako je već sada u deficitu, piše nemački Bild.

19. 07. 2025. u 10:22

Komentari (1)

BEŽI, RAZBIĆU TE Šešelj oteo telefon voditelju, pa krenuo da čita naglas: Evo, to su njegovi izvori (VIDEO)