LAVROV NEMA ILUZIJE: U ovom istorijskom trenutku Zapad je Rusiju izgubio
16. 06. 2023. u 19:15
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov rekao je da nema nikakve iluzije da će se odnosi Rusije i Zapada u skorije vreme popraviti.
Povezane vesti
"NATO IDE PUTEM KOJI VODI KA PORAZU" Moskva upozorava na posledice militarizacije
TEŽNjA NATO-a ka militarizaciji do krajnjih granica na kraju će rezultirati porazom u ovoj trci, izjavio je ruski ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov.
07. 07. 2026. u 12:45
SVI GLEDAJU U MINSK! Lavrov u poseti kod Lukašenka
RUSKI ministar spoljnih poslova Sergej Lavrov doputovao je danas u radnu posetu Minsku, gde će razgovarati sa beloruskim predsednikom Aleksandrom Lukašenkom i sa ministrom spoljnih poslova te zemlje Maksimom Riženkovim.
14. 06. 2026. u 18:52
NOVA ARHITEKTURA EVROAZIJE: Lavrov kod Lukašenka sprema brutalan odgovor na sankcije
MINISTAR spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov boraviće sutra i prekosutra u poseti Belorusiji, tokom koje su planirani razgovori na visokom nivou o bilateralnim odnosima i međunarodnim pitanjima, saopštilo je rusko Ministarstvo spoljnih poslova.
13. 06. 2026. u 16:36
LAVROV UZVRATIO RUBIJU: Bio je na pregovorima, a sada tvrdi da Rusija ne želi dijalog
IZJAVE američkog državnog sekretara Marka Rubija da u Vašingtonu ne vide velike šanse za brz završetak sukoba u Ukrajini zbog navodne nespremnosti Rusije na ustupke izazivaju čuđenje, s obzirom na to da je lično prisustvovao razgovorima u Enkoridžu, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov u intervjuu za RT.
04. 06. 2026. u 17:18
LAVROV O ODNOSIMA RUSIJE I KINE: Savez otporan na spoljne uticaje
ODNOSI između Rusije i Kine predstavljaju glavni faktor stabilnosti u međunarodnim odnosima, navodi se u poruci ruskog ministra spoljnih poslova Sergeja Lavrova učesnicima IX međunarodne konferencije „Rusija i Kina: Saradnja u novoj eri“, koju su organizovali Ruski savet za međunarodne poslove i Kineska akademija društvenih nauka.
01. 06. 2026. u 09:39
Najnovije iz rubrike
"OVO ORUŽJE SE STALNO USAVRŠAVA" Putin upozorio na novu eru ratovanja
POKUŠAJI protivnika da utiče na svest ruskih građana je savremeno oružje, izjavio je predsednik Rusije Vladimir Putin.
13. 07. 2026. u 18:47
Ćutalo se godinama, sada arhive otkrivaju ko je bio NACISTA: "Mislio sam da je deda bio levičar"
HANO Danenfeld oduvek je verovao da je njegov deda po očevoj strani bio politički levo orijentisan i blizak sindikalnom pokretu. No njegovo se ime sada pojavilo u evidenciji Nacionalsocijalističke nemačke radničke stranke.
13. 07. 2026. u 18:44
"HAMNEI JE GOTOV, SIN JE 90 ODSTO GOTOV" Tramp zadovoljan: Nemaju mornaricu, nemaju vazduhoplovstvo, sve je nestalo
IRANSKI ajatolah Modžtaba Hamnei, sin ubijenog ajatolaha Alija Hamneija, je "90 odsto gotov", izjavio je danas predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp dodajući da su najviši iranski vojni komandati ubijeni.
13. 07. 2026. u 18:33
PRVI DOKUMENTOVAN SLUČAJ: Amerikanci izveli nešto potpuno novo, pogledajte akciju dronova-čamaca u Iranu (VIDEO)
AMERIČKA Centralna komanda je objavila video-snimke udara na iranska vojna pristaništa, u kojima je koristila čamce sa daljinskim upravljanjem.
13. 07. 2026. u 18:12
STARMER ZADAO UDARAC TEHERANU: Iranska Revolucionarna garda biće zabranjena u Velikoj Britaniji
IRANSKA Islamska revolucionarna garda (IRGC) biće zabranjena u Velikoj Britaniji kao pretnja po nacionalnu bezbednost na osnovu novih ovlašćenja usvojenih po hitnom postupku u britanskom parlamentu, piše danas britanski Telegraf.
13. 07. 2026. u 18:09
Cucan Cule
16.06.2023. 21:49
Moj Lave, to je bas kontra, Rusija je izgubila Zapad. Zapocet rat, agresiju i sad se pravit Englez?
buki
17.06.2023. 15:59
@Cucan Cule - Da, da, Rusi su što milom što silom, pokorili celu Južnu Ameriku i Kanadu, pa u njima napravili stotine vojnih baza. U Meksiku su 2014 napravili obojenu revoluciju i doveli na vlast naciste koji ubijaju svakog ko je u dosluhu sa SAD. Uz to su i zabranili engleski jezik, a na Kubi i Venecueli postavili strateško nuklearno oružje upereno ka SAD. Pod sankcijama drže SAD i polovinu sveta koji podržavaju Amere i koji žele da im pomogne samo ne smeju javno jer se plaše osvete Rusa. Uz to su Rusi svakog onog ko nije podržao rusku agresivnu politiku, kao što su Srbija, Sirija, Irak, bombardovali i oteli im deo teritorije na kojoj su napravili svoje vojne baze. One veće države, koje nisu baš mogli tako lako da bombarduju, Rusi decenijama drže pod sankcijama i onemogućavaju njihov ekonomski razvoj, samo zato što neće da se pridruže njihovom vojnom savezu za borbu protiv SAD.
vladimir
16.06.2023. 22:12
I dobro je što je tako - bolje nego da je OBRNUTO!
Velja
17.06.2023. 09:25
Jedino što ja ne razumem to je kako su mogli da budu toliko vremena tolike naivčine da uopšte misle da zapad hoće bilo šta drugo od njih sem da ih razbuca i opljačka...