KAMIONETOM ULETEO U KAFIĆ: Tuča naših ljudi u pariskom kafiću eksalirala do neslućenih razmera (VIDEO)
Francusi dnevni list "Parizjen" piše, navodeći policijske izvore, da je tokom zabave sa članovima srpske zajednice u Parizu, koje se često organizuju u jednom irskom pabu u 20. arondismanu na istoku Pariza, u noći između petka i subote, posle svađe i tuče jedna osoba kamionetom uletela u baštu punu ljudi.
Foto: Jutjub/SVI SRBI U PARIZU
List navodi da pukom srećom niko nije stradao, a da je stolicom lakše u nogu povređena samo jedna osoba koja nije želela da traži lekarsku pomoć. Okupljeni su pokušali da zaustave vozača, ali je on pobegao.
Očevici kažu da je ovo prvi put da se nešto tako događa u tom kafiću.
Pojavio se i snimak, a vest su preneli i drugi francuski mediji.
Sajt "Svi Srbi u Parizu" daje dodatne detalje, ističući da je su u pabu na programu bili domaći i strani hitovi osamdesetih i devedesetih, a da su problemi krenuli oko ponoći.
Navodno je, prema ovim izvorima, grupa mladića iz Crne Gore dobacivala devojkama za susednim stolom, a sve je kulminiralo oko 2 sata ujutro. Sajt piše da su, dok je intervenisalo obezbeđenje u kome su takođe radili naši ljudi, rođak jednog od pomenutih mladića kamionetom pokušao da uleti u kafić.
Vučić o Ratku Mladiću: Doneli su ga u ležećem položaju, ne razumem zašto ne dopuste da poslednje dane provede van zatvora
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić prisustvuje ceremoniji otvaranja vidikovca na 41. spratu Kule Beograd, te se tom prilikom osvrnuo i na aktuelno pitanje generala Ratka Mladića.
23. 04. 2026. u 14:21
Mađar bi da hapsi Putina i Netanjahua: "Zakon je jasan, to je obaveza"
BUDUĆI mađarski premijer Peter Mađar izjavio je da će se njegova zemlja ponovo pridružiti Međunarodnom krivičnom sudu i biti spremna da sprovodi naloge za hapšenje, uključujući i onaj koji se odnosi na izraelskog premijera Benjamina Netanjahua.
20. 04. 2026. u 20:04
Novi p**no skandal Dare Bubamare: Snimak pušten na mrežama - noć sa mlađim dečkom
"SADA ne znam ni kako se to našlo u javnosti, ali privatnost je jedna stvar i smatram da to treba da se poštuje."
24. 04. 2026. u 16:21
Komentari (0)