SRBIN SE UTOPIO U ITALIJI: Mahao i dozivao u pomoć, udavio se ispred svoje dvoje dece
SRBIN (46) se utopio na plaži u Italiji, u Riminiju! On je bio na dušeku, kada je iznenada upao u vodu i utopio se. Tragedija se dogodila 3. avgusta, kada je Srbin, koji živi u Švajcarskoj stradao ispred svoje dece.

Foto: AP
Čovek je mahao i dozivao pomoć, a zatim je upao u vodu. Spasilac je odmah intervenisao, ali čovek se nije mogao držati na dušeku i završio je u vodi i utopio se.
Pokušana je reanimacija, ali bezuspešno. On je na letovanje došao sa dvoje dece, a kako pišu tamošnji mediji, oboje su sa invaliditetom.
Obaveštena je policija, koji su preuzeli mladiće kako bi im pomogli.
Socijalna služba zbrinula sinove
Italijanski portal Korijere di Bolonja, objavio je da je sinovima ovog muškarca u pomoć pritekao i gradonačelnik Belarija, Filipo Đorđeti. Gradonačelnik je za ovaj medij naveo da je čuo da se na plaži topio jedan turista koji živi u Švajcarskoj i da su tu njegova dva sina.
- Odmah sam otrčao tamo pošto znam nemački jezik. Čovek je bio na dušeku i jugozapadni vetar ga je odgurao 300 metara od obale, a onda su ga talasi poklopili - počeo je svoju priču za Korijere di Bolonja Filipo Đorđeti.
On je dalje naveo i da su nadležni pozvali socijalnu službu kako bi zbrinuli Ademovićeve sinove.
- Neprestano mislim na ta dva momka od 20 i 21 godinu. Oni su jako hrabri i trezveni u ovim teškim trenucima. Oni su me prvo pitali na nemačkom jeziku "da li im je otac zaista mrtav". Nije bilo lako da im se to saopšti - rekao je gradonačelnik i dodao da su u međuvremenu došli baba i deda mladića i da su oni već napustili Italiju.
(Blic)
BONUS VIDEO: PREŽIVELI RAFALE UROŠA BLAŽIĆA, A SLUPALI SE AUTOM - Mladi iz Malog Orašja u bolnici, porodice u šoku
Preporučujemo

VEŠTAK OTKRIO JEZIVE DETALjE O DEČAKU UBICI: Evo zašto je Kosta pucao na čuvara škole, nije ga potreslo saznanje koga je sve ubio
ZAKLjUČILI smo da je Kosta bio sposoban da upravlja svojim postupcima u vreme izvršenja zločina i da ta sposobnost nije bila bitno smanjena. Postoji jedna kratkotrajna ometenost, za period u učionici za koji on kaže da nema sećanja, ali on je sve radio po planu. To ukazuje da je on upravljao svojim postupcima.
05. 06. 2025. u 17:05

"OL STAR" SE MENjA IZ KORENA, Nikola Jokić će dobiti priliku da zablista kao nikada! (VIDEO)
NBA liga je donela odluku da iz korena promeni format "ol-star" meča, potvrdio je komesar lige Adam Silver.
04. 06. 2025. u 21:50

DA LI JE OVO PRAVI RAZLOG: Otkriveno zašto je Makron "dobio po nosu", Brižit ovo nije mogla da podnese (FOTO)
INTERNET nema milosti, a teorije zavere se nižu jedna za drugom...
05. 06. 2025. u 12:00
Komentari (0)