CELA PORODICA JOJ STRADALA U ZEMLJOTRESU, A ONA BILA VEZANA ZA MAJKU PUPČANOM VRPCOM: Ovo je beba rođena pod ruševinama u Siriji (FOTO)

Новости Онлајн

05. 08. 2023. u 19:39

BEBA koja je rođena pod ruševinama zgrade posle zemljotresa koji je pogodio Siriju danas ima šest meseci i raste uz porodicu koja ju je usvojila u Džinderisu u Siriji.

ЦЕЛА ПОРОДИЦА ЈОЈ СТРАДАЛА У ЗЕМЉОТРЕСУ, А ОНА БИЛА ВЕЗАНА ЗА МАЈКУ ПУПЧАНОМ ВРПЦОМ: Ово је беба рођена под рушевинама у Сирији (ФОТО)

Foto: Printskrin/Tviter

Beba je i dalje bila vezana pupčanom vrpcom za majku kada su je spasioci izvukli iz ruševina, 10 sati posle zemljotresa.

U zemljotresu je stradala cela porodica, čija tela su pronađena na izlazu iz zgrade, koja se urušila. Pretpostavlja se da je majka rodila bebu pod ruševinama, a potom preminula.

FOTO: Tanjug/AP

Osoblje bolnice je devojčici dalo ime Aja, što znači čudo ili dar od boga. Međutim, njeni usvojitelji su je preimenovali u Afra.

Devojčicu je usvojio njen rođak Kalil al-Savadi i ona sada živi i raste s njegovom porodicom i decom.

BONUS VIDEO: MALI SUPERMEN - Dečak rođen u ruševinama posle zemljotresa u Siriji dobro napreduje u bolnici

(Informer)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte

PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.

30. 09. 2025. u 20:58

Komentari (0)

NE PREZAJU OD PROLIVANJA KRVI Šešelj upozorio na najopasniju organizaciju: Nasiljem bi sve da postignu