IZVUČENO TELO DEČAKA IZ DUNAVA: Horor u Beču - Mališana oteo otac, pa napao bivšu ženu čekićem
TELO petogodišnjeg dečaka, kojeg je otac oteo prošle nedelje, pronađeno je u Dunavu kod Beča, javljaju lokalni mediji.

Foto: Profimedia
Nestanak dečaka prijavljen je prošle sedmice, nakon što ga otac nije vratio majci nakon posete.
Istog dana je, kako pišu mediji, otac dečaka nasrnuo na bivšu ženu čekićem.
Telo mališana izvučeno je iz reke sinoć oko 18 časova, a u ovom trenutku nije poznato koliko dugo je telo bilo u vodi. Obdukcija bi trebalo da otkrije kako je dečak preminuo.
Policija traga za ocem (41) koji nije u svom stanu u Beču, niti se pojavljivao na poslu otkako je prošlog vikenda nestao sa detetom.
Prošlog vikenda je uzeo dete, jer je imao pravo da ga vidi na nekoliko sati. Kada je majka (39) izašla ispred kuće da ih dočeka, on se pojavio bez deteta, sa čekićem u ruci.
Usledila je rasprava, nakon čega je ženi zadao više udaraca po glavi i telu. Tragediju je sprečio komšija, koji je čuo vrisku i izleteo napolje da zaštiti ženu. Za to vreme je muškarac pobegao.
(Telegraf)
BONUS VIDEO: MAJKA NEMA OD BOLA - Prvi snimci sa mesta gde je stradao dečak u Vranju

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

ISTINA O BEBEKOVOM POREKLU: Demantovao pogrešne informacije
PEVAČ Željko Bebek proslavio se u bendu Bijelo dugme, a onda je nizao uspehe i u solo karijeri. On je decenijama na javnoj sceni, a malo ko zna da njegovo ime nije Željko.
25. 06. 2025. u 16:30
Komentari (0)