NEMAČKI KANCELAR OTKAZAO SVE OBAVEZE: Šolc pao i povredio se na trčanju
NEMAČKI kancelar Olaf Šolc pao je tokom trčanja i lakše je povređen, saopšteno je danas iz njegove kancelarije.
Foto: Profimedia
U saopštenju se navodi da je Šolc zbog pada otkazao sve obaveze koje je imao za sutra.
Dnevni red rada kancelara za predstojeću nedelju nije promenjen, ističe se u saopštenju.
Šolc je zadobio ogrebotine po licu prilikom pada, navodi AP.
Nemački kancelar trebalo je da se pojavi na događajima u regionu Hesen, gde se održavaju izbori 8. oktobra.
sputnikportal.rs
BONUS VIDEO - U STROJU NAJBOLjIH: "Novosti" na obuci novih pripadnika 72. brigade za specijalne operacije
HRVATI "VELIKI I JAKI" ŽALE SE CENTRALI NATO ZBOG SRPSKIH RAKETA: A ne smeta im vojni savez Zagreb-Tirana-Priština
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković rekao je danas, komentarišući to što Vojska Srbije raspolaže novom hipersoničnom kvazibalističkom raketom kineske proizvodnje CM-400, da će "razgovarati sa partnerima u NATO i upozoriti ih na takvo naoružanje".
12. 03. 2026. u 19:25
KULT PREDAKA U PLAMENU MRŽNjE: 45 godina od paljenja konaka Pećke patrijaršije – Zločin koji je najavio Martovski pogrom
OVE sedmice pre tačno 45 godina, srpski narod i Srpska pravoslavna crkva zanemeli su pred prizorom koji je nagovestio decenije stradanja na Kosovu i Metohiji.
17. 03. 2026. u 19:10
Miroslav 33 godine živi pod zemljom, bez struje i vode: Humanitarac podelio priču koja je rasplakala mnoge (VIDEO)
DEKA Miroslav iz sela Dvorska kod Krupnja već 33 godine živi u zemunici bez struje i vode, a njegov vapaj za pomoć dirnuo je humanitarca Marka Nikolića.
14. 03. 2026. u 11:54
Komentari (0)