STEJT DEPARTMENT NAJAVIO VAŽAN SUSRET: Do kraja godine sastanak Entonija Blinkena i Vang Jia u SAD
VAŠINGTON očekuje da će američki državni sekretar Entoni Blinken ugostiti kineskog ministra spoljnih poslova Vang Jia u SAD pre kraja godine, bilo na Generalnoj skupštini UN sledeće nedelje ili nakon toga, izjavio je danas portparol Stejt departmenta Metju Miler.

Foto: Stefani Reynolds/Pool Photo via AP
Rojters navodi da je Blinken prethodno u junu u Pekingu razgovarao sa Vangovim prethodnikom Ćin Gangom, što je bila prva poseta najvišeg američkog diplomate Kini u poslednjih pet godina.
BONUS VIDEO: JEZIVE SCENE IZ ATINE - Poplavljena metro stanica
Preporučujemo


Sijamske bliznakinje (22) ne žele da se razdvoje - a jedna ima DEČKA (FOTO)
11. 09. 2023. u 10:39

MISLE DA SU CENTAR SVETA: Ovo su tri najsebičnija horoskopska znaka
11. 09. 2023. u 09:37

DOGOVORENO PRIMIRJE IRANA I IZRAELA: Tramp - Kraj rata; Bombe SAD nisu uništile nuklearna postrojenja? (FOTO/VIDEO)
RAT Izraela i Irana - 11. dan.
23. 06. 2025. u 08:17 >> 00:53

HAMNEI PREVARIO TRAMPA: Amerika gađala prazno nuklearno postrojenje?
VISOKI iranski izvori rekli su Reutersu da je većina visoko obogaćenog uranijuma na lokaciji Fordo uklonjena pre američkog napada.
22. 06. 2025. u 10:37

SLIKA IZ SRBIJE KOJA SLAMA SRCE: Tragičan razlog zašto roda 2 dana ne napušta zgarište - izgorelo 2 hektara žita
SVAKE godine, uprkos molbama i apelima, veliki broj ljudi pali strljiku i na taj način dolazi do požara u kojima stradaju tuđi usevi, ali nažalost i životi nevinih bića.
27. 06. 2025. u 16:50
Komentari (0)