SKINUTI SA LISTE: Ovi ruski biznismeni su ponovo poželjni u Evropi
EVROPSKA unija uklonila je trojicu ruskih biznismena sa liste sankcionisanih osoba, objavljeno je danas u Službenom glasniku EU.
FOTO: N. Skenderija
Sankcije su ukinute biznismenu Grigoriju Berezkinu, milijarderu Farhadu Ahmedovu i bivšem direktoru ruske firme za elektronsku trgovinu "Ozon" Aleksandru Šalginu, prenosi Rojters.
- Teško je reći u ovom trenutku da li se na ovu odluku može gledati kao na naznaku promene potpune politike sankcija na mnogo diskretniju ili bi to bilo "puštanje mašti na volju" - saopštio je pravni tim koji zastupa Berezkina i Šalgina.
BONUS VIDEO:
SANKCIJE RUSIJI SE OBILE ŠPANCIMA O GLAVU: Narod besan zbog visokih cena benzina
"TRAMP TAMO DA IZBACI 1000 VOJNIKA NA OSTRVO, NIKO MU SE NEĆE SUPROSTAVITI" Vučić o Grenlandu - Kada pitam a kako Kosovo, svi spuste glavu!
GOVOREĆI jutros u emisiji "Jutro" na Televiziji Prva, predsednik Srbije Aleksandar Vučić dotakao se i licemerja međunarodne zajednice kada je u pitanju odnos koji sada imaju po pitanju Grenlanda i onaj koji su nekada imali po pitanju Kosova i Metohije.
25. 01. 2026. u 13:20
U FEBRUARU POTPUNI KOLAPS POLARNOG VRTLOGA? Hladna masa zalediće Evropu, evo šta nas očekuje
NAKON stratosferskog zagrevanja početkom februara, najnovije prognoze pokazuju potencijalni potpuni kolaps polarnog vrtloga, što će na kraju dovesti hladan vazduh i u Evropu, piše Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. u 14:21
DEVALVIRALA JE JUTARNjI Kolega oštro o Jovani: "Imam problem što radi na nacionalnoj televiziji"
VODITELj Ognjen Nestorović bez ulepšavanja i zadrške progovorio je o svom odnosu sa Jovanom Jeremić, koleginicom koja danas radi u medijskoj kući u kojoj je on nekada gradio svoju novinarsku i voditeljsku karijeru.
25. 01. 2026. u 20:42
Komentari (0)