SISTEM GRUBO ZAKAZAO: Balkan krcat migrantima, EU žmuri

29. 09. 2023. u 07:00
SLOVENAČKA šefica diplomatije Tanja Fajon izjavila je da EU mora da zaštiti svoje spoljne granice ukoliko želi da očuva Šengensku zonu.
Povezane vesti

NA BALKANU SPREMAJU "PARKINGE" ZA MIGRANTE: Evropska unija donela nacrt dokumenta o zemljama u koje će biti vraćeni imigranti
U NACRTU dokumenta EU o takozvanim sigurnim zemljama za repatrijaciju migranata, koji se gotovo potpuno poklapa sa italijanskim Protokolom o migrantima, nalaze se i Tunis, Egipat, Bangladeš, Maroko, Kolumbija, Indija i takozvano Kosovo.
16. 04. 2025. u 21:50
Najnovije iz rubrike

NEMAČKA PODIŽE ALARM: Rusija planira udar na NATO posle Ukrajine?
ŠEF službe Bruno Kal tvrdi da bi Rusija mogla da napadne zemlje NATO-a kada se završi sukob u Ukrajini.
11. 06. 2025. u 16:08

OVO JE MASOVNI UBICA IZ GRACA: Policija mu u kući našla bombu, ubio se u toaletu pred rođendan (FOTO)
UBICA iz Graca, Artur A. (21) je živeo sa majkom, starijom braćom i mačkom u mirnom predgrađu Graca. Ništa nije ukazivalo na to da bi stidljivi, povučeni mladić mogao da donese nezamislivu patnju štajerskoj prestonici, a austrijski mediji su sada objavili i njegovu fotografiju.
11. 06. 2025. u 16:05

"ČEKAM REZULTATE": Tramp o razgovoru sa Putinom
NEDAVNI telefonski razgovor sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom o rešenju ukrajinskog sukoba bio je dobar, čekam rezultate, izjavio je američki predsednik Donald Tramp.
11. 06. 2025. u 15:50

uživoRAT U UKRAJINI: Moskva i Kijev predale tela poginulih vojnika
Rat u Ukrajini – 1.204. dan.
11. 06. 2025. u 07:23 >> 15:19

TRAMP ODBIJEN: Severna Koreja odlučila da ne primi pismo upućeno Kim DŽong Unu
DIPLOMATSKI predstavnici Severne Koreje u Njujorku odbili su da prime pismo američkog predsednika Donalda Trampa upućeno severnokorejskom lideru Kim Džong Unu radi nastavka bilateralnih razgovora koji su obustavljeni pre pet godina, javio je danas američki sajt NK njuz, pozivajući se na dobro obavešteni izvor.
11. 06. 2025. u 15:17
Radovan 5
29.09.2023. 09:18
Katojici su to i bitno im je da je njima dobro a pravoslavci,muslimani i ostali nevatikanski narodi nisu bitni.