SNAŽAN ZEMLJOTRES U BLIZINI GLAVNOG GRADA: Oglasilo se Ministarstvo za vanredne situacije u Kirgistanu
ZEMLjOTRES magnitude 6,2 stepena Rihtera registrovan je danas u Kirgistanu, saopštilo je Ministarstvo za vanredne situacije.

Foto: Novosti
Epicentar potresa bio je 122 kilometra od glavnog grada Almatija, prenela je agencija TASS.
Za sada nema podataka da li je zemljotres pričinio materijalnu štetu i da li ima povređenih.
(Alo)
BONUS VIDEO:
SITUACIJA JE NEPODNOŠLjIVA“: Meštani Grčke Tesalije u očaju nakon razorne oluje Danijel
Preporučujemo

RAT U UKRAJINI: Uništen transport tehnike VSU; Nemački general - Kontraofanziva VSU osuđena na neuspeh (FOTO/VIDEO)
01. 10. 2023. u 07:26 >> 00:49

TRAMP OTKRIO KOLIKO LjUDI NEDELjNO GINE U UKRAJINI: "Putin ubija mnogo ukrajinskih vojnika"
PREDSEDNIK Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da je nezadovoljan ponašanjem ruskog predsednika Vladimira Putina i naveo da razmatra nove sankcije protiv Rusije.
08. 07. 2025. u 20:36

SKANDAL! PLENKOVIĆ O USTAŠKOM KONCERTU TOMPSONA: "Ponosni smo, jedino on može da okupi pola miliona"
PREMIJER Hrvatske Andrej Plenković održao je konferenciju za medije nakon sednice Predsedništva Hrvatske demokratske zajednice (HDZ). Glavna tema bila je koncert Marka Perkovića Tompsona na Hipodromu i ustaška ikonografija koja se tamo mogla videti, ali i čuti.
07. 07. 2025. u 18:33

SLAVIMO PETROVDAN: Šta se danas ne radi i šta treba umesiti
SRPSKA pravoslavna crkva i njeni vernici danas proslavljaju Petrovdan, praznik koji je posvećen svetim apostolima Petru i Pavlu.
12. 07. 2025. u 07:34
Komentari (0)