"GDE JE AGENCIJA, GDE SU INSPEKTORI?" Zaharova: Izjava u Izraelu o nuklearnom oružju pokrenula je mnoga pitanja
IZJAVA izraelskog ministra Amihaja Elijahua o mogućnosti upotrebe nuklearne bombe u Pojasu Gaze pokrenula je mnoga pitanja, uključujući i pitanje nuklearnog arsenala Izraela, rekla je portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Rusije Marija Zaharova.

Foto: Profimedia
Ona je istakla da je ovde suština da je sada Izrael zvanično priznao da poseduje nuklearno oružje.
- Sledeća pitanja koja svi postavljaju su gde su međunarodne organizacije, gde je Međunarodna agencija za atomsku energiju, gde su inspektori? - rekla je Zaharova.
BONUS VIDEO: SUSRET O KOME SE PRIČA: Putin pokazuje Kim Džong Unu nove objekte na kosmodromu "Vostočni"

JEDNA OD NAJBLIŽIH TRAMPOVIH SARADNICA ŠOKIRALA: Vanzemaljci postoje, podelićemo istinu sa narodom
DIREKTORKA nacionalne obaveštajne službe (DNI) Tulsi Gabard rekla je da veruje u postojanje vanzemaljaca, ali je istakla da mora da bude "oprezna" u vezi s onim što iznosi u javnost, budući da ima pristup velikom broju poverljivih informacija.
06. 08. 2025. u 17:35

EKSKLUZIVNI SNIMCI HAPŠENjA ŠIPTARSKOG TERORISTE: Ovako je pao bivši pripadnik OVK u Svilajncu, evo za šta se sumnjiči (VIDEO)
ŠIPTARSKI terorista i bivši istaknuti pripadnik terorističke OVK Halili Lulzin, uhapšen je danas u Svilajncu, u zajedničkoj akciji Bezbednosno-informativne agencije, Službe za otkrivanje ratnih zločina UKP MUP-a Republike Srbije, a u saradnji sa Tužilaštvom za ratne zločine.
22. 07. 2025. u 20:54

ZAŠTO RAT U UKRAJINI JOŠ TRAJE? Orban krivi Trampa: "Nije dovoljno jak!" Mađar okrenuo leđa američkom lideru?
MAĐARSKI premijer Viktor Orban dosad je bio jedan od najvernijih evropskih saveznika Donalda Trampa, posebno kada je reč o ratu u Ukrajini i obećanjima o brzom postizanju mira. Ali tokom vikenda po prvi put javno je kritikovao američkog predsednika, poručivši da Tramp, barem zasad, nije pokazao dovoljno snage da uveri evropske lidere da zaustave rat.
06. 08. 2025. u 16:06
Komentari (0)