AGENT CIA PROGNOZIRA KRAJ UKRAJINE: Ukoliko SAD ne pruže pomoć izdržaće do kraja godine
BEZ pomoći SAD Ukrajina neće moći da izdrži ni do kraja godine, rekao je bivši agent CIA Lari Džonson u intervjuu za Jutjub kanal „Džadžing fridom“.

Foto Tanjug/AP
-Ako SAD sada prekinu da finansiraju Ukrajinu ona će se naći u teškom položaju, teško da će izdržati do kraja godine, naveo je on i dodao da da se mogućnosti Ukrajine da pobedi u sukobu stalno smanjuju pre svega zbog ogromnih gubitaka u ljudstvu.
Pored toga, američka podrška je smanjena zbog eskalacije na Bliskom istoku.
Za to vreme, Moskva raspolaže velikim rezervama i dominira po pitanju vatrene moći. Kao rezultat toga, ruska vojska nastavlja da napreduje, a ukrajinske snage nemaju čime da odgovore.
sputnikportal.rs
BONUS VIDEO - RUSKA PACIFIČKA FLOTA: Izvođenje vežbe odbrane Severnog morskog puta
Preporučujemo

OVO JE ANDREJ POPOVIĆ: Priča o njemu i uspesima koje postiže je neverovatna (VIDEO)
ŠAMPIONI U FOKUSU: Andrej Popović mladi fizičar iz Kikinde
17. 09. 2025. u 13:52

OVO JE DETALjAN SPISAK NAMIRNICA KOJIMA ĆE PASTI CENA: Nove ekonomske mere važne za građane
PRESEDNIK Srbije Aleksandar Vučić istakao je juče prilikom izlaganja o smanjenju marži na kućnu hemiju i prehrambene proizvode, a u okviru predstavljanja novih ekonomskih mera za građane, da sniženje koje će uslediti kao posledica ograničenja trgovačkih marži obuhvata 3000 proizvoda iz 23 grupe.
25. 08. 2025. u 13:15

"TAJ ČOVEK JE SRAMOTA, NE POŠTUJE KRALjA!" Tramp tokom susreta s Čarlsom prekršio protokol, ljudi ljuti
AMERIČKI predsednik Donald Tramp i prva dama Melanija borave u Vindzoru, a njihov susret sa kraljem Čarlsom III već je izazvao burne reakcije zbog kršenja strogog kraljevskog protokola, piše Unilad.
17. 09. 2025. u 16:41
Komentari (0)