NETANJAHU ZAPRETIO: Izrael će nastaviti rat protiv Hamasa do apsolutne pobede
IZRAEL će nastaviti rat protiv Hamasa "do apsolutne pobede", rekao je danas izraelski premijer Benjamin Netanjahu savetniku za nacionalnu bezbednost Bele kuće Džejku Saliven, navodi se u saopštenju Netanjahuove kancelarije.

Foto: Profimedia
Netanjahu je rekao da je sa Salivenom razgovarao o regionalnim pretnjama, uključujući iranske zastupnike - Hezbolah u Libanu i Hute u Jemenu, rešavanju pitanja povratka talaca koje drže Hamas i nastavku humanitarne pomoći za civilno stanovništvo Gaze, preneo je Rojters.
- Rekao sam našim američkim prijateljima - naši herojski borci nisu uzalud poginuli. Zbog dubokog bola zbog njihove pogibije, mi smo odlučniji nego ikada da nastavimo borbu dok Hamas ne bude eliminisan - do apsolutne pobede - navodi se u saopštenju.
BONUS VIDEO: KRZNENI ČLAN RUSKE ARMIJE - Pas Žužik pomaže protivvazdušnoj jedinici ruske vojske
Preporučujemo

ŠOK PROGNOZA ZA OKTOBAR: Najavljeno da će pasti pola metra snega! Ovakve ekstreme ni meteorolozi ne pamte
PREMA najavama meteorologa, oktobar 2025. počeće u Srbiji pod uticajem prodora hladnog vazduha sa severoistoka Rusije koji je došao do Nemačke i Poljske, ali se polako približava ka nama što će prouzrokovati razvoj ciklona u Jonskom, Tirenskom i delu Jadranskog mora i već 1. oktobra, u sredu, u večernjim časovima na jugu i jugozapadu Srbije počeće da pada kiša.
30. 09. 2025. u 20:58

"ZAŠTO MI PIPAŠ ŽENU?" Ovako je počela tuča na svadbi u Gornjem Milanovcu, nasrnuli na doktora (VIDEO)
SVADBENO veselje u Gornjem Milanovcu pretvorilo se u haotičnu scenu kada je došlo do nesvakidašnjeg incidenta.
30. 09. 2025. u 16:10

NE DA NA ĆERKU Bogdanin otac očitao lekciju Veljku, jasno mu stavio do znanja: "Možda pre nisi imao ovakvu devojku..."
VELjKO je uvek isticao da želi veliku porodicu sa mnogo dece kojima će usaditi prave vrednosti i tradiciju.
29. 09. 2025. u 16:17
Komentari (0)