ALI HAMNEI: Islamske zemlje da ne isporučuju gorivo cionističkom režimu
IRANSKI vrhovni vođa Ali Hamnei pozvao je danas muslimanske zemlje da spreče da se Izrael snabdeva njihovom naftom i ostalim proizvodima.

Foto Tanjug/AP
On je dodao da je "dužnost islamskih vlada da spreče da gorivo stigne do cionističkog režima" koji je, kako je rekao, "blokirao pristup vodi narodu Pojasa Gaze", prenela je novinska agencija Tasnim.
-Muslimanske nacije treba da pozovu svoje vlade da prekinu bilo kakve veze i pomoć cionističkim kriminalcima. Ako ne mogu da prekinu odnose trajno, bar treba to da urade privremeno, kako bi se izvršio pritisak na taj zli, okrutni i krvožedni režim, poručio je Hamnei.
BONUS VIDEO - ŠOJGU IZNEO PODATKE O KONTRAOFANZIVI Ukrajina izgubila 125.000 vojnika i 16.000 komada vojne tehnike
Preporučujemo

HAMAS PORUČUIO IZRAELU: Nema novog sporazuma o taocima ako ne prestane agresija na Gazu
16. 12. 2023. u 23:59

RAT U IZRAELU: Predsednici Egipta i Irana razgovarali o situaciji u Gazi (VIDEO)
23. 12. 2023. u 07:41 >> 00:54

DANjU SAM MEDICINSKA SESTRA, NOĆU STRIPTIZETA: "Muškarci me se previše plaše, sama sam poslednjih sedam godina" (FOTO)
ŽENA po imenu Hejli Huper otkrila je da joj samopouzdanje „uništava“ ljubavni život jer muškarci smatraju da je „previše zastrašujuća“.
23. 05. 2025. u 18:06

HRVAT POGINUO NA FRONTU U UKRAJINI: Bio oficir francuske vojske, borio se u Lugansku
TONI Herceg, Hrvat iz Bosne i Hercegovine i oficir francuske vojske, poginuo je 6. maja u Luganskoj oblasti u Ukrajini.
23. 05. 2025. u 17:00

"OD TUGE POSLE SMRTI MUŽA DOBILA SAM RAK" Teška sudbina naše istaknute glumice
ĐURĐIJA Cvetić, istaknuta srpska glumica, suočila se s teškim životnim udarcima koji su ostavili duboke tragove. Uprkos svemu, zadržala je dostojanstvo i snagu, zbog čega su je mnogi smatrali heroinom srpske glumačke scene.
25. 05. 2025. u 13:31
Komentari (0)