ŠALJEMO VOJSKU NA GRANICU SA RUSIJOM: Bomba sa severa Evrope - zemlja prekida 200 godina neutralnosti

09. 01. 2024. u 14:44
VOJNE snage sastojaće se od 800 vojnika, uz podršku oklopnih vozila.
Ukrajinci izgube do 1000 vojnika dnevno, tako da bi valjalo da posalju barem 10 puta vise vojnika ne bi li izdrzali barem desetak dana protiv Rusije.
U EU HISTERIJA.Na tv,u novinama CENZURA vesti.NIŠTA O USPESIMA SLAVNE RUSKE ARMIJE,A MNOGO O ŽIDOVU ZELENSKOME I NJEGOVOJ GLUMI.NEMCI POSLALI U BALTSKE DRŽAVE VOJNIKE,JER SU ONI TAKO NEVEŠTI,DA BI RUSI IŠLI"NA IZLET"ako bi hteli u svoj KALINIGRAD!!Samo šaljite vojnike,neka se smzavaju.Kličko za 6 milijona dolara kupio vilu u Nemačkoj.Židov Zelenski na ime punice(ženine mame)kupio vilu u Egiptu,jer se o onoj u Toskani u Italiji več previše zna.I tako OLIGARHI,iz Ukrajine beže pred slomom Ukrajine.
Mnogo ce pa uplasiti Ruse.Prete vec odavno a Rusi prze li prze a Evropa polako u kolaps.
Povezane vesti

PORUKA IZ KREMLJA: Vojska će doneti odluku i odgovoriće na terorističke napade Ukrajine
ODLUKE o terorističkim napadima u Kurskoj i Brjanskoj oblasti bilo je nemoguće doneti bez najvišeg političkog nivoa u Ukrajini, izjavio je danas portparol ruskog predsednika Dmitrij Peskov.
05. 06. 2025. u 14:07

POTPUNO BESMISLEN PREDLOG EU I KIJEVA Francuski general: „Dok ruske snage svakodnevno napreduju, Moskvi pregovori nisu potrebni“
ULTIMATUM koji su Ukrajina i Evropa uputile Rusiji, tražeći momentalni prekid vatre u zoni specijalne vojne operacije, potpuno je besmislen. To je izjavio francuski general Fransoa Šovansi.
11. 05. 2025. u 18:11

DA LI JE MIR JOŠ UVEK NA STOLU I POD ČIJIM USLOVIMA? Tramp želi dogovor, Putin želi pobedu, a Ukrajina će dobiti ono što zaslužuje
DUGO obećavan mirovni plan Donalda Trampa za Ukrajinu je u koliziji sa geopolitičkom realnošću. Uprkos pregovorima sa Kremljom i rastućem pritisku i saveznika i protivnika, Tramp tek treba da postigne dogovor koji ne liči na kapitulaciju ili koji neće potkopati njegov politički položaj.
24. 04. 2025. u 00:44

uživoRAT U UKRAJINI: Ruska vojska upotrebila Fab-500 - Zelenski i Savet Evrope potpisali sporazum o specijalnom tribunalu
RAT u Ukrajini – 1.219. dan
26. 06. 2025. u 08:26

uživoRAT U UKRAJINI Zašto je Zelenski "promenio ploču": Repriza čuvenog susreta
Rat u Ukrajini – 1.218. dan.
25. 06. 2025. u 07:38 >> 19:56
Najnovije iz rubrike

uživoRAT U UKRAJINI: Ruska vojska upotrebila Fab-500 - Zelenski i Savet Evrope potpisali sporazum o specijalnom tribunalu
RAT u Ukrajini – 1.219. dan
26. 06. 2025. u 08:26

POLA VEKA ČEKAO IZVRŠENJE SMRTNE KAZNE: Pogubljen 50 godina posle presude - porodica nije prisustvovala
RIČARD Džerald Džordan (79), čovek koji je najduže čekao na izvršenje smrtne kazne u Misisipiju - pogubljen je gotovo 50 godina nakon što je kidnapovao i ubio Edvinu Marter u pokušaju iznude.
26. 06. 2025. u 08:25

USKORO VELIKA SAOPŠTENJA O ZEMLJAMA POTPISNICIMA AVRAMOVIH SPORAZUMA Vitkof: "Ne smemo dozvoliti naoružavanje"
OBOGAĆIVANjE uranijuma i dodatno naoružavanje Irana predstavljaju crvenu liniju za Sjedinjene Američke Države, izjavio je specijalni izaslanik američkog predsednika Donalda Trampa za Bliski istok Stiv Vitkof.
26. 06. 2025. u 07:57

UHAPŠENA GRUZIJKA U GRČKOJ: Zbog nje su izbili šumski požari na Hiosu?
Grčke vlasti uhapsile su danas neimenovanu državljanku Gruzije, zbog sumnje da je izazvala jedan od požara na ostrvu Hios kada je bacila neugašenu cigaretu na zemlju.
26. 06. 2025. u 00:45

HOSPITALIZOVANE DESETINE LJUDI: Jeziv toplotni talas zahvatio SAD
Desetine ljudi hospitalizovano je zbog tegoba izazvanih prvim ovogodišnjim toplotnim talasom koji zahvata istočnu Severnu Ameriku, gde su na snazi upozorenja za više od 160 miliona stanovnika od Srednjeg zapada SAD do Kanade.
26. 06. 2025. u 00:18
Komentari (4)