NETANJAHU POSLE NAJTEŽEG DANA: Nastavljamo do "apsolutne pobede"
IZRAELSKI premijer Benjamin Netanjahu izjavio je da će Izrael nastaviti sa borbama protiv Hamasa u Gazi do "apsolutne pobede".
Foto: AP Photo/Yuval Chen, Yediot Ahronot/AP Photo/Tsafrir Abayov
- Imali smo jedan od najtežih dana od izbijanja rata. U ime naših heroja, zarad naših života, nećemo prestati da se borimo do apsolutne pobede - rekao je Netanjahu.
Netanjahu je rekao da IDF "istražuju tragediju" u kojoj je stradao 21 vojnik kada su zgrade eksplodirale, čime je broj poginulih izraelskih snaga u jednom danu porastao na 24.
(Reuters)
BONUS VIDEO: KRZNENI ČLAN RUSKE ARMIJE - Pas Žužik pomaže protivvazdušnoj jedinici ruske vojske
Preporučujemo
CNN IZNEO TEŠKE OPTUŽBE: Najmanje 16 grobalja u Gazi oskrnavile su pripadnici ovih snaga
20. 01. 2024. u 14:55
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)